| Mamaligoi a întrebat:

Dar, nu ca m-ar deranja, ci pur si simplu asa, colac fara pupaza, deci cum am mai zis, fara ofense la adresa cuiva, doar intr-o doara, se da el., nu vreau sa se simta rau, da' e insuportabil faptul ca. ma rog, si cum ziceam, tot asa, el se da. e cam aiurea ca spun asta, dar nevrind sa-l supar... nu mai conteaza... Spunet-ti-mi, ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clatite.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Să te dai de 3 ori peste cap și să faci ham ham!
Mrrrr!

| oOSaritaOo a răspuns:

Romana.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Mai explicit nu prea am inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să, ştii tu, faci, ştii, ceea ce, ştii tu, ar fi, ştii, cel mai, ştii tu, potrivit.

| OskarRM a răspuns:

''Eu n-am, eu am..bine,sigur,acuma eu n-am că na! cine a mai, cine mi-a mai? că n-am putut.Că dacă puteam...imediat,la mine nu-i problemă. Căăă de fapt totul a plecat dintr-o, dintr-ooo...eu nu mi-am putut să măăă..nu mi-am mai, nu mi-o mai..nu,nu mă.ce tot spun?''

| AnonimuszWss a răspuns:

Mai treci pe la scoala inainte sa-i faci ceva, dupa aceea, cum tot e aproape Craciunul, poti sa-i daruiesti un Ler.

| valeria4u a răspuns:

O frecţie cu Carmol Frecţie.

Întrebări recente