| Dan515 a întrebat:

Dati-mi va rog exemple de superputeri( abilitati) smechere si amuzante big grin =]]

Răspuns Câştigător
| TiberiuFasole a răspuns:

1.Puterea de a citii ganduriile, as putea copia fara sa afle proful.
2. Puterea de a oprii timpul. Ce naiba, ar fi lux. Iti dai seama daca un hot ar putea face asta? Daca as avea asta as putea sa devin hot.
3. Abilitatea de a zbura. Pasariile alea sunt zgarcite, nu ne dau si noua aripi crying Asa le-as putea face in ciuda.Atat imi vine in minte.

3 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

puterea de a darui dragoste neconditionata celor din jurul tau...
#deep

| SergiuBoss11 a răspuns:

thinking ti-am spus vreodata de pumnul meu a carui forta este comparabila cu o super nova?

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Sa te caci in casa oricui, oriunde, oricand.