| Parintele a întrebat:

Dau 5 fundite celui care imi spune cine este psihopatul care imi da stupid la toate raspunsurile. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CaramelX a răspuns:

laughinglaughing Nustiu cine este ala dar prima data cand mi-am facut eu cont stiu ca ti-am dat amuzant ai fost cel care mi-a sarit in ochii sa zic asalaughing hai ca esti tarelaughing nu stiu parinte dai un search pe google poate gasestitongue... sau intreaba-l pe doamne doamne am auzit ca te intelegi bine cu ellaughing ESTI TARE.RESPECT FRATE PARINTE TINE-O TOT AJA:X

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și eu dau zece ca drept mulțumire celor care fac acest gest!
Lasă-i Părinte... să se simtă și ei băgați în seamă, marginalizații societății.
Pa, pa.

| xibalba a răspuns:

laughing)) Parinte, esti tare frate laughing

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

rolling on the floornu stiu... da' esti tarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar'mina parinte.Desi sint impotriva unor conceptii ateiste de a mata, imi placi pentru ca esti sincer chiar daca nu-mi convine.Deci sintem doi oameni sineri si e tot ce conteaza dincolo de toate ereziile sau convingerile.Nu mi-as permite sa fiu psihopat, cel putin cu matale.

| Parintele explică:

Cresc miza... 8 funda!

| hândel a răspuns:

Greşeala recunoscută, este pe jumătate iertată. Aşa-i Parinte? În cazul ăsta primesc jumătate din răsplată, adică 4 fundiţe din 8 dacă-mi recunosc păcatul? laughing
Eu aş vrea să dau stupid unora la întrebările la care răspunzi, dar e mai bine să-i tratez cu compasiune. Vorba aia... Nu-i uşor să fii sclav al unui personaj imaginar, aşa că personalitatea turmentată li se justifică.

Apache
| Apache a răspuns:

Omule esti tare tata... desi majoritatea intrebarilor de pe TPU mi se par tampite, asta e una dintre cele mai tari

| Barajag a răspuns:

Primesti un asociat in plus?(adica eu)laughing

| Hombre a răspuns:

Taică daca crezi ca este numai unul te inseli. Eu cunosc doi useri, cand ii apuca dracii dă cu stupid la rând. Dar ce sa-i faci, este singurul lor mod de a-si vomita ura statuta si neputinta de a si-o exprima.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai cinci funde la intrebari consecutive sau toate odata, acum, la postarea asta?
Ca, daca e vorba sa raspund la cinci postari ale tale, inseamna sa imi uzez cutia cu ganduri si pentru cinci funde nu merita! Io o iau incet!
Bafta la cautat!

| LucianGabriel a răspuns:

Vezi si tu cu cine te certi cel mai des si intri la profilul lui si vezi ce voturi a dat, daca nu ia toti utilizatorii termini tu in doi ani, poate

| AndutzaAndu a răspuns:

Hai că ai fost tare cu întrebarea laughing). Şi eu aş vrea să aflu care îmi mai dă câte-un stupid la răspunsurile mele waiting...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi popo, eu sint ala care da fundite la kilogram si face iecspierti la gramada. Pai ce, acum imi faci concurenta? rolling on the floor

| RUMBURAK a răspuns:

Satana parinte, satana.

| Alien a răspuns:

Eu sunt cel care iti da stupid!
Imi dai 8 fundite?

Răspuns utilizator avertizat
| perla a răspuns:

Da ce parintele nu accepti realitatea?

| TheFictionist a răspuns:

Al dracului părinte, înjură!

| zuzzzuuu a răspuns:

Eu sunt psihopata careti da stupid laughing