| Digital112 a întrebat:

Dc ladyJ are raspunsuri amuzante 603, dar are doar 63 de raspunsuri? cum se face? nici eu n-am atatea voturi http://www.TPU.ro/utilizator/aurw

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

As putea sa vorbesc si eu cu Stella, poate imi mai da si mie vreo` 1000 de 'amuzant' (se roaga sa-i dea amuzant praying )
*se intreaba cata mita i-a dat LadyJ?*

| NOBODY a răspuns:

Fanii JB i-au dat

| Työlki a răspuns:

Corectie:are -603!

| Dash a răspuns:

Partea cea mai INCREDIBILA e cum de are 10 folositor si 16 inteligent

Asta e chiar aiurea!

| Bylok a răspuns:

Suspect...hai ca eu plec sa o anchetez.Mai vorbim!

| Broadband a răspuns:

Asa mai merge -603 ramasesem uimit laughing
ma da ce tot aveti cu fata aia,
eu n-am vazut-o deloc pe aici punand vreo intrebare si stau mai toata ziua pe TPU/

| Bya132 a răspuns:

Băi, tu nu primești la un răspuns doar un vot, nu?
Uite așa a primit. Pupîncuriștii de fani ai lui giastin bibăr i-au dat.

| Bastet a răspuns:

Like i carestraight face

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Este a 5-a intrebare de genu`

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Si numai 545 de stupizi thinking
Nu cred, la cati stupizi primeste cred ca a dat TPU peste cap oh go on
Si uitati'va la raspunsuri, are numai stupizi nici urma de amuzant.
Cred ca am vazut un vot de amuzant pentru ea dar cred ca a apasat cineva din gresealaoh go on

Întrebări recente