| Yumeno a întrebat:

Dc nu se poate raspunde la urmatoarele intrebari? laughing

De ce "prescurtare" este un cuvant asa lung?
De ce soldatii Kamikaze purtau o casca?
De ce se sterilizeaza acele cu care se fac injectiile condamnatilor la moarte?
De ce nu ii pot executa pana cand nu sunt perfect sanatosi?
Care este sinonimul cuvantului "sinonim"?
De ce nu exista mancare de pisici cu gust de soarece?
Daca nimic nu se lipeste de teflon, cum se lipeste teflonul de tigaie?
De ce balerinele merg mereu pe varfuri? Nu ar fi mai simplu sa angajeze balerine mai inalte?
Vreau sa imi cumpar un bumerang nou. Cum il arunc pe cel vechi?
De ce localurile deschise non stop au incuietori?

Răspuns Câştigător
| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

1. De smecher
2.Sa nu ii ploua in cap
3. What? N-am inteles
4.Pentru ca nu poti
5.Sinonim
6.Pentru ca ar costa prea mult
7.Asa bine
8.Ba da, dar nu se gasesc balerine mai inalte.
9.Rupe-l
10.Sa aiba cu ce sa se apare vanzatorii

9 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Pentru că nu poţi alerga un hipopotam cu furculiţa.

| Lynna a răspuns:

Pentru ca nu exista raspunsuri...

| Ashadow a răspuns:

Ma doare capul.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Pentru ca aceste intrebari nu au r5aspuns... Logic, nu?

| 00AName00 a răspuns:

Pentru ca nimeni nu isi bate capul sa gaseasca raspunsuri la intrebarile astea.

| asdfghjhghkjj a răspuns:

De ciuda

| aleexxaanndrra a răspuns:

La intrebarea cu bumerangul: raspuns:laughing)))))))))))))))))) il arunci asa ca cind vine inapoi, sa te loveaska in cap, intri in coma, pierzi memoria, te trezesti, si ti se pare k e nou bumerangullaughing) de fapt totul va fi nou deja big grinDD

| veveritza6499 a răspuns:

Nu au raspuns pentru ca sunt intrebari imposibile happy... dar daca as avea chef poate ca as gasi si raspunsuri la cateva dintre ele dar, cum am zis, NU AM CHEF DELOC SA MA GANDESC LA NIMIC tongue

| DomnişorulDorel a răspuns:

Dar tu de ce iei intrebarile de pe google?