| Blossomis a întrebat:

Dc toti de pe TPU ma ia la misto? Nu inteleg:Ei imi dau raspunsuri dupa numele pe care il am, nu dupa ceea ce sunt.Va rog eu nu ma mai luati in halul asta la misto, toti suntem o comunitate, care ne ajutam reciproc si pentru asta s-a facut site-ul, Nu pentru numele pe care il am... Categoria este pusaa la intamplare.si scuze de deranj daca spuneti ca T/A se duce de rapa din cauza la cei ca mine sau ce mai ziceti voi peacolo.

Răspuns Câştigător
| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Toata lumea se ia de numele tau in special baietii pentru ca sunt gelosi.
Si il cred o amenintare pentru ei.
Cat despre fete...pai aici nu mai stiu.

26 răspunsuri:
| Asdfasdefta a răspuns:

Chiar asa de grele o fi gramaticele?

| ViezurE a răspuns:

Hai lasa drama! Iesirea e in stanga unde scrie "Log-out".

| Deea03 a răspuns:

Sa stie tu ca nu din cauza lui cei ca tu se duce t/a in jos.

Cei ca tu este foarte bune la suflet. Noi nu are nimic cu tine.

| AlQaeda a răspuns:

@LoveBieber deci... tu pui intrebari si vrei raspunsuri serioase la T/A? ca n-am inteles straight face

| Bogdanux a răspuns:

Deci gata, trebuie sa invat sa descifrez cuneiformele si hieroglifele.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Schimba`ti numele si vei fi mult mai apreciata.nu stiu daca ti-ai dat seama dar T/A=antibieberwinking

| AnaEindragostita a răspuns:

Stii de ce te luam de misto pentru ca ne dam seama ce om esti dupa numele tau se vede ca esti un țânc din ala gay (sau lezbi) esti fata sau baiat?(stiu ce esti doar te luam la misto) laughing

| Polaris a răspuns:

Foaie verde şi-o lalea,
Ia mai du-te-n ~ later edit: pana ~ mea.

| Pralină a răspuns:

Auzi, ia taci! Ce crezi acum ca o sa scrie cineva"staii te imploor nu plaeca m-am atasat de tineee asa de multtt imi place foare mult gramatica ta nu ne parasi, etc" in caz ca nu ai stitu daca unu' vine si-ti scrie asa, aia is pupincuristi, de aia care se da bine ca sa capete o funda. Daca nu ai invatat pana acum ca T/A=AntiBieber, si ai sperat ca bunatatea si sufletismul si chestii care conteaza pe aproape oricare categorie numa la T/A nu, te vor face "userul anului" ei bine draga, te inseli.Si vezi, amu o sa te apuci de plas ca ne comportam urat cu tine, pai 1.numele GAYULUI e la user-name'ul tau si 2. la T/A nu apreciem istericalele si nici "Queen Drama" daca nu-ti place cum se comporta lumea cu tine pleci naibii de pe site nu astepti sa vina cineva sa zica "pleaca" sau sa pui o intrebare si sa crezi ca vin camioane de pupincuristi sa capete o funda, practic aia zic numa pentru funda, aia nu cred ce zic, vor doar funda.
p.s nukiss ahm:X:XSKrYsh big grin Ashatongue cha nu stiubig grintongue Aj PhOoOtehatongue ShA SkhRyU MhAy MhUlT Dhe OH PHroPhoZYtSiE InTr""O ORha:X:X:X:X:X. poate daca as fi scris asa, ai fi inteles.

| PinguinuL a răspuns:

Romana e grele.

| ViezurE a răspuns:

@Pingu
Chiar asa dc e asa grele limba roumana?laughing

| Broadband a răspuns:

Sa mori tu?

Răspuns utilizator avertizat
| LolNope a răspuns:

Greu e limbele romaneste, nu?

PS.:Cei ca tine au distrus T/A-ul.

| Bujîe a răspuns:

Cool story bro .

| TeoPT a răspuns:

Doamne ce greu e să scrii corect gramatical. Mai greu ca fizica cuantică rolling eyes

Păi poate dacă ți-ai schimba numele și nu te-ai mai comporta ca un copilaș în călduri obsedat de tăntălăul ăla cu voce de fetiță violată, n-ai mai fi luată în bătaie de joc atât de mult. Se face mișto de tine fiindcă tu dai motive să se facă mișto de tine.

Baftă

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Schimba-ti numele...asa nu o sa mai fi luata la misto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taci odata! Nu vezi ca enervezi pe toata lumea? Cum a zis @Vieure:Iesirea te asteapta! Lasa-te odata de TPU!

| Pralină a răspuns:

@laura12, sa mori tu? Nu serios?

| lipitoOarea a răspuns:

Cred ca cel mai bine, pentru T/A, schimba-ti numele si nu mai aduce vorba despre JB. Fara suparare, ar fi bine si pentru tine si pentru noi!

| XxLorexX a răspuns:

Stai linistita. Eu sunt de partea ta :* Nu ii mai baga in seama pe cei care fac misto de tine. Baietii de genul asta sunt doar gelosi ca JB arata mult mai bine decat ei si toate adolescentele sunt innebunite dupa el, il vad ca pe o amenintare (toata lumea stie ca baietii sunt orgoliosi tongue ). Cat despre fete, daca sunt mai mari de 17 -18 ani, e normal sa nu le placa Justin Bieber, dar daca sunt mai mici si se tot iau de el si de fanii lui, vor doar sa para interesante in ochii baietilor (sa arate ca ele nu sunt ca toate celelalte). Nu toti de pe TPU sunt la fel, mai sunt si persoane serioase. Daca vrei sa vorbesti cu cineva, da-mi mesaj in privat. Eu nu fac misto de tinewinking si sunt si eu fana JB. Te pup! :* >:d

| Polaris a răspuns:

Fetele sunt geloase pe Justin că nu sunt la fel de feminine ca el.

| Fantoma_1807 a răspuns:

Din raspunsurile primite la aceasta observatie a ta, vad ca exista o doza destul de ridicata de batjocura si sincera sa fiu nu/mi place, asa ca ridic si eu o intrebare; exista cineva din cei care au raspuns care se cred net superiori? de ce ca au ales alt username? haide/ti fratilor nu fi/ti ridicoli, fiecare cu gusturile lui, daca nu va place ciocul mic si joc de glezne. stiti vorba aceea romaneasca prostul vede paiul din ochiul altuia dar nu si birna din ochiul lui.Asa ca capul sus lovebieber, lasa/i sa vorbeasca

| Polaris a răspuns:

Nu |fi-ţi|, huh?

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Pralinas girl sau cum te mai cheama, tu ai o gura mai mare ca toti utilizatorii TPU, si da, sa mor eu phbbbbt! A si inca ceva, cunosc multe persoane arogante dar tu chiar le intreci!

| teonel2 a răspuns:

Numele tau e frumos asa cum e happy.Nu conteaza daca iti place sau nu Justin Bieber, conteaza persoana ta.NU HAINA FACE PE OM!:X

Întrebări recente