| bogdan14_5722 a întrebat:

De asta ce ziceti?: http://www.tpu.ro/......irena-anm/ Doamne Dumnezeule

8 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Aleluia sunt mica sirenă fabricată-n CHINA.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

1.Guys,de ce sunteţi aşa proşti?
2.Crezi că nu vedem întrebările astea idioate?
3. Le-a mai arătat cineva de 100 de mii de ori, nu suntem orbi.

| Tequila a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......sa-ard-un/

Sa repet...
Si eu sunt un pandispan.

| DildăuPaispe a răspuns:

Ce specimen de fata...
Si nu e "Rici", e Ricky

| iricool1996 a răspuns:

Daca i s-ar intampla acum,cand ar creste mai mare i-ar parea rau, n-arputea merge la discoteca si niciun baiat nu s-ar da la ea, ca nu poate macar sa o sarute ca-l loveste cu coada ce sa mai zicem de altceva...
Daca as putea as fi presedintele americii pentru o zi sa dau ordine...

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

laughing
Saraca fata!

| bogdan14_5722 explică:

Si eu as vrea sa fiu Dumnezeu pentru o zi sa omor toti nebunii

Răspuns utilizator avertizat