| ĄŇÐİ a întrebat:

De care gluma ati ras cel mai tare in hohote?

Răspuns Câştigător
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Pai verisoara mea s-a jucat de-a iubitul si de-a iubita cu o prietena de-a ei si s-au pupat pe obraz.
Si cica face ea la mine:
,,Vaiii, daca Alina a ramas insarcinata?laughing
A si mai mi-a spusca Alina(prietena ei) si-a facut testul de sarcina si i-a iesit 24, 5% ca e insarcinata laughing rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

La aia cu tigara, cand cica o pupi in fund si o bati pe spate.

| Licuriici a răspuns:

Alea amuzante!laughing

| kiki a răspuns:

Cand m-am dus la secretariatul facultatii unde am invatat sa ma interesez de notele de la examene si mi-s-a spus ca felicitari sunte-ti in anul 4! si eu trebuia sa fiu anul 3.sau cand in loc sa urc in masina unei cunostinte care venise sa ma ia de la primarie, am urcat in alta masina si am intrebat-no, nu plecam? si aia se uitau la mine ca la felul 6 si asta din cauza ca nu aveam ochelarii la mine.erau la reparat.