| Pisicuța a întrebat:

De ce am, oare, impresia ca ma multiplic fara sa stiu :-?
http://www.TPU.ro/utilizator/aiydl
http://www.TPU.ro/utilizator/ajmow
[Pisicutele care au vazut asta, nu va suparati, suntem la T/A;)]

9 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Prea multe pisici...

| Bastet a răspuns:

Nu te multiplici...te inmultesti

| Flav a răspuns:

Implozia pitipoancelor.

| Pisicuța explică:

@이메일 Sa sti ca chiar nu am cu ce straight face, nu e chiar placut sa ai sosii.

| DrugFree a răspuns:

Pai, eu cred ca, ca sa nu te asemeni, mai scrie ceva la numele tau, sau spune-le lor sa mai pune ceva la nume Ex : Pissycutzza65. [Nu te supara, suntem la T/Awinking]

| HepiBăluuns a răspuns:

Ehhh.stai fara grija ca sunt cu miile cu numele de,, pyssycutza'' sau mata sau nustiucum.si chiar daca s-ar fi luat dupa tine, poate au ramas si ei saracii in pana de idei.Tu cand ai ceva nu cauti pe net?hee hee
Pupici:*

| Ingerash a răspuns:

Pai si eu mi-as fi pus numele tot de pisicuta, e ceva frumos, toate fetele se cred pisicutze...nu-i asa?

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Si ce te lauzi?

| dαɴЗ a răspuns:

Te avem pe tine, pissycutza noastra draga >big grin