| pinguinuVerde a întrebat:

De ce are ţânţarul meu vânătăi pe corp? sad

10 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Pentru că s-a îmbătat ca porcu' şi a confundat puşcăria cu un bordel.

| Bya132 a răspuns:

De la gaura de ozon i se trage...

| Bastet a răspuns:

ţi-am zis că mi-e frică de ţânţari...

| pinguinuVerde explică:

@NOBODY,aia nu cred că a fost 69, sincer. A fost ceva îmbârligat.
Acum şi-a revenit, e bandajat pe tot corpul.

| NOBODY a răspuns:

După ce ai făcut poziţia 69 cu mica vietate te mai miră asta?

| MikiPiki a răspuns:

L-ai impus cu scobitoarea...ti-am zis ca nu era mort

| Shine a răspuns:

Pentru ca a fost luat cu forta de catre politistii care l-au prins sugand din sangele tau si l-au pus la parnaie. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

| Gabica a răspuns:

Pai la cate palme i-am dat eu...ma mir ca nu are si leziuni interne...

| Tudor_4193 a răspuns:

Pentru ca l-ai agresat... Dai niste vitamine...