| anonim_4396 a întrebat:

De ce barbatii sunt excitati cand vad o femeie goala?

Răspuns Câştigător
| ana233 a răspuns:

Pentru ca nu au mai vazut pana atunci una.

24 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Sa-mi spui cand afli.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca li se ridica P*la.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca li se ridica P*la.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Corect.Ana 233 are dreptate.Pentru ca no mai vazut tare multe, nu-i vorba de una. Dupa un timp incepi sa te obisnuiesti si nu mai ii ceva asa de "Extraterestru" Deja si sanii la tv ii arata la categoria AP nu 18+ asta-ti zice ceva nu?tongue

| rocco09 a răspuns:

Ghici, pentru ca asa sunt conceputi, creierul e de vina! Si nu e neaparat s-o vada goala, e suficient sa fie imbracata (dezbracata) sau mulat!

| Rooobi a răspuns:

Daca imi raspunzi de ce femeile sunt asa greu de inteles? iti raspund si euwinking

| LoveToHate a răspuns (pentru Rooobi):

Femeile nu sunt greu de inteles, voi nu sunteti in stare sa pricepeti ce vor ele.winking

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru LoveToHate):

Care e asemanarea intre o femeie si Liviu Guta?
Ambelel e grele de inteles.

| Apache a răspuns (pentru LoveToHate):

....deci cu alte cuvinte sunteti greu de inteles
http://www.youtube.com/watch?v=MzDK70zO-Eo

| rocco09 a răspuns (pentru LoveToHate):

Si daca ar fi sa explici, ce ar trebui sa stie un barbat ca se va inteleaga?

| LoveToHate a răspuns (pentru rocco09):

Depinde de situatie.laughing

| rocco09 a răspuns (pentru LoveToHate):

Si sunt situatii si fara explicatii? Sau toate au una depinde ce metoda aplici? Iar mai apoi poate exista o solutie care sa functioneze la mai multe situatii?

| LoveToHate a răspuns (pentru rocco09):

Sincer,nu stiu.straight face

| LoveToHate a răspuns (pentru Apache):

laughinglaughing Nici chiar asa.

| leftside a răspuns (pentru LoveToHate):

Stii doar sa comentezi, sa aduci niste argumente habar n-ai, multe dintre voi aveti inteligenta unui strut afundat cu capul in pamant.

| LoveToHate a răspuns (pentru leftside):

Care-i problema ta? Ce nu-ti convine? Daca nu-ti place intrebarea mea, evit-o, simplu.

| leftside a răspuns (pentru LoveToHate):

Spuneai ca noi nu va intelegem, n-ai niciun argument si o dai intoarsa... las-o balta!

| rocco09 a răspuns (pentru LoveToHate):

Apropo e placut sau mai putin placut sa stii chestia asta cu barbatii?

| Rooobi a răspuns:

Da pai barbatii sunt excitati cand vad o femeie frumoasa(la alea urate nu prea se excita nimalaughing ) goala pentru ca asa suntem noilaughing ce voi cand vedeti un barbat mai musculos ce nu va excitati?laughing

| leftside a răspuns:

Simplu, pentru ca asa suntem facuti.
De ce femeile sunt excitate cand vad un barbat gol?

| ChocolateHeart a răspuns:

Te rog nu generalizalaughingnu toate sunt proaste.sau tu ai intalnit doar proaste?

| adriandamian a răspuns:

Barbatii nu se excita cand vad o femeie goala ci cand vad una intr-un sant fara un picior pe juma* acoperita de serpi

| Dodo1998 a răspuns:

Se excita din cauza spermatoizilor.sa stii si tu...