| IncredibleJoker67 a întrebat:

De ce cerul instelat nu are stele si stelele sunt in spatele stelelor si celelalte in spatele celorlalte? De ce nu ies din spatele stelelor?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Se ascund de tine.

| OnuOnulică a răspuns:

Deorece nu pot pentru ca sunt blocate in mecanismu lor in care sunt ele facut si de aia nu pot pentru ca sunt facute in mecanismu lor si cred ca mai bine de aia nu sunt facute.
Ai inteles?

| zurick a răspuns:

Ca sa te mire pe tine, singurul care le-ar fi inteles...Deci ce extraterestru esti? happy

| suităr a răspuns:

De jmechere

| Neverwas a răspuns:

N-am inteles nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C-așa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că au \/al0@Re.

| Northern a răspuns:

''De ce cerul înstelat nu are stele? '' Nu știu, tu ce crezi?