| Denis8518 a întrebat:

De ce crestem mari? as mai vrea sa fiu mic big grin de ex: sa stau in cariciorul cu cumparaturi, nu sa il imping

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Fă-te mic și bea lăptic.

| pisoias a răspuns:

Sweet dreams.

| LittleSue a răspuns:

Si sa impingi multe carucioare.

| Pawesome a răspuns:

Cine te pune sa il impingi? Te pui, stai frumos in el si gata. Ce, la 120 de ani n-am voie sa stau in carucior?

| oOSaritaOo a răspuns:

Poți sta și acum în cărucior.

| Patrăţel a răspuns:

'Caricior' laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce sa nu fi tu caruciorul cu cumparaturi? asa vei fi impins mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu dar nu se poate sad

| AnonimuszWss a răspuns:

Nimeni nu te pune sa-l impingi, te asezi in el si o pui pe mami sau pe vreo angajata sa te impinga.Simplu ca Pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconioza

| amiX a răspuns:

Vrei sa fi mic si pitic : P cine te tine sa nu stai inca in carucior?

| Adrianaa15 a răspuns:

Pai cine te opreste sa stai si acum?