| lawe a întrebat:

De ce Dan Diaconescu e nefericit?

18 răspunsuri:
| ruxi a răspuns:

Ca n`a gasit`o pe elodia straight face

| unknown3243 a răspuns:

@ruxi miai furat vorba din gura.

| Marynna a răspuns:

Pentru ca nu sunt alegeri acum, ai vazut si tu, ca aia de la PD-L sunt ingroziti de rezultatele sondajelor, din care reiese ca Dan Diaconescu e presedintelaughing

Mi-a placut chestia aia cu crima de la cernavoda:4 scenarii reusite in cazul crimei de la Cernavoda vor fi premiate cu excursii in Belgialaughing

Si mi-a mai placut ca zicea ce o sa faca el cand o sa fie presedinte:20. 000 euro pentru fiecare cetatean, desfiintarea impozitelor si taxelor si alte tampeniilaughing
sau:10 cutii cu mancare pentru cine ghiceste criminalul!laughing deci pe bune, am vazut asta la TV, la OTVlaughing))

| georgesur a răspuns:

Sarlatania (exploatarea prostilor) te poate face bogat, dar nu neaparat si fericit.

| ticaela a răspuns:

Ca nu are bani e o dantura noualaughing

| AliceInMordor a răspuns:

Ca nu mai are audienta.

| BiaSiAtat a răspuns:

Pt ca nu l-a mai aruncat in gunoi odata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca se uita toti prostii la OTV, cum ba asa intrebare!

| pinguinuVerde a răspuns:

1. E prea schilod, şi dacă bagă în el mâncare, n-o să ne mai ajungă nici noua până se îngraşă el.
2.Pentru că nu e pregătit să conducă o astfel de ţară. Îl vedeţi voi pe schilodu' ăsta care se dă bine pe lângă oameni cu chestii, preşedintele României? După ce că e vai' mama ei de ţară, mai ajunge să fie condusă de linguşitori.

Moamă câta poezia. laughing)

| Serena1993 a răspuns:

Pentru ca pensionarii nu mai sunt asa de interesati de emisiunea lui.

acum mai nou.pensionari sunt obsedati de sex!

| Bastet a răspuns:

Ca nu e invitat la Tradati in dragoste pe TPU

| sceptic a răspuns:

De unde atata fericire?time out

| Denisa444 a răspuns:

Pentru ca nu doarme si nu face sex niciodata

| Bya132 a răspuns:

Pai, ce, crezi ca masa il facea ministru? o. o
Mno, la facut nefericit.

| Biby a răspuns:

Pentru ca asa este el.

| JustMeBăi a răspuns:

Pentru ca nu e fericit.smug

| RiRihXd a răspuns:

Pentru ca isi prezinta emisiunile pe WC cu picioarele in lighean.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l pe el