| anonim_4396 a întrebat:

De ce in public mancam incet si acasa mancam ca disperatii?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cine face asta? Eu si in public mananc repede laughing

| anonim_4396 explică (pentru Bacemi):

;-)

| RAY a răspuns:

Pentru ca ne este rusine in public nici nu ma mir nu suntem adaptati la mediul in care traim, si mie mi aiurea sa manc in public, noi mancam cu grupul nostru nu cu alte grupuri de asta mancare de acasa nu se compara cu alta, sa si descoperit ca mancarea acasa are si are gust decat acaelas mancare mancata in alt loc strain

| Idkidk a răspuns:

Bună,
Noi mâncăm frumos şi încet în public, deoarece vrem să părem manieraţi, şi ne este ruşine. Nu ar fi frumos să ne vadă cineva în public mâncând mai repede că începe emisiunea noastră preferată. Acasă mâncăm ca disperaţii din diferite motive : Începe emisiunea noastră preferată, meciul, trebuie să mergem nu ştiu unde, şi de aia mâncam ca disperaţii. Oricum, eu nu aş recomanda nimănui să mănânce ca disperatul, pentru că stomacul digeră greu dacă nu mestecăm bine.
O zi bună, sper că te-am ajutat!

| LePotato a răspuns:

Eu mananc oarecum *incet* oriunde as fi

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Este mai bine asa.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar depinde si ce mananc... daca e un desert, well whistling

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Te inteleg happy

| Drolja a răspuns:

Pentru că, în ciuda a ce vă place să afirmați, vă pasă de părerile celorlalți.

| anonim_4396 explică (pentru Drolja):

Woooaaw! O.o
Ce descoperire!

| Daniellllll1 a răspuns:

Ne e rusine, nu vrem sa parem animale rolling on the floor)

| ʎpooɯ a răspuns:

Eu nu mananc, doar vegetez...

| ancuta20 a răspuns:

Eu mananc cu viteza melcului si acasa si in public. happy