| anonim_4396 a întrebat:

De ce mă ignori? Nu mă mai iubeşti? sad

27 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Unde scrie ca te-am iubit? laughing

| Downfall a răspuns (pentru Bogdanux):

Vrei să zici că tot timpul ăsta te-ai prefăcut doar că mă iubeşti? crying

| Bogdanux a răspuns (pentru Downfall):

My name is Thor.Acthor.Deci da, m-am prefacut.Stii cum zicea proful meu de biologie din generala fetelor care plangeau ca luau note mici la el?

"Nu mai plange baby, plansul n-are rost..."

| Downfall a răspuns (pentru Bogdanux):

Bine. Fă-mi cinste cu un suc şi poate îmi trece şi plânsul şi supărarea smug

| Musique a răspuns:

Îmi pare rău, dar a apărut altul în viaţa mea.
*se roagă să o creadă*

| Downfall a răspuns (pentru Musique):

Cineva mai bun ca mine? sad

| Musique a răspuns (pentru Downfall):

Până şi ciuperca din colţ e mai bună decât tine.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Draga Obscuregirl39,
I-am promis japitei dupa colt ca ne regulam diseara, eram initial nervos ca mi-ai dat ignore pe mesingiar si pe facebook si ai mancat saorma aia fara mine si...am vazut cum l-ai atins pe William Levy si...stiu ca esti insarcinata cu Fernando Graeceas Lavinsia de Esperanza.So bye,bye, pussy, pussy

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Dar cand te-am iubit eu pe tine`? thinking

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Sufletu' meu cum poţi spune aşa ceva?
Tu eşti aeru' pe care'l inspir.
http://www.youtube.com/watch?v=8t6UPy5ICNg

| Downfall a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Păi iubirea mea.eu te-am văzut cu altcineva...sad
Cum explici asta? sad

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru Downfall):

*copcihil destept mode on*
A fost un trucaj ordinar :|.
Rusine Dinu Patriciu!
http://www.youtube.com/watch?v=zHQcdBgo8Dk
*copcihil destept mode off*
>:).

| Downfall a răspuns:

Calmează-te frate că e T/A aici. Îţi dai seama că întrebarea nu era pe bune, nu? rolling eyes

| WhiteWolf7 a răspuns:

Obscure, m-ai inselat?
Fira-ati ai dracu de pardafii dracu, fierba-v-as in cazanu meu sa va fierb, draga, iar facem papa bun diseara.

| Zendaa a răspuns:

Cum sa nu te iubesc? Eu te iubesc enorm...dar urasc sa fii mai aproape de 50 de metri de mine phbbbbt.

| Bitzy a răspuns:

Esti chiar asa de obscura (numele tau : obscuregirl39)? Atat de obscura incat vrei sa atragi atentia pe TPU?laughing
Toooooooooooooata lumea te iubestehappy

| Downfall a răspuns (pentru Bitzy):

Dar tu ce treabă ai cu numele meu, Pitzy dragă? (da, ştiu că am înlocuit B cu P; am făcut-o intenţionat -_-)

| Bitzy a răspuns (pentru Downfall):

Heiiii...Scumpo:X
Eu nu am nimic cu tine:X
Eu am vrut sa spun ca tooooooata lumea iubeste pe toata lumea:X
Ce-mi mai place cum ai inlocuit Bitzy cu Pitzylaughing)Nu mi-ar trece asta niciodata prin mintelaughing)

| Fiction a răspuns:

Atata timp cat nu te mai vad,nu te mai aud, nu mai comunic cu tine nicicum...da, te iubesc.

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

Ti-am spus ca daca te tunzi ca si Justin Bieber si incepi sa poti lustra ca lantisor s-o imiti pe Lady Gaga ca o sa te parasesc nu?

| mika a răspuns:

Te referii la cineva in mod direct ...sau?

Răspuns utilizator avertizat
| Ovidiutz a răspuns:

Cum sa nu te iubesc? surprise cine ti-a spus asa ceva? iesim la o bere? big grin uite faci cinste laughing

| Downfall a răspuns (pentru Ovidiutz):

Cum adică EU să fac cinste? waiting

| CERYMERY a răspuns:

Draga,nimeni nu are nimic cu numele tau,dar, pana la urma, cine vrei sa te iubeasca?

| MămăligăCuMuștar a răspuns:

Te-am iubit,Mărie, Te-am iubit! Dar tu m-ai înșelat cu Vasile! Rușine, Rușine să-ți fie!
*Măria plânge*
-De ce? De ceeeeeeeeeeeeeeeeee?