| anonim_4396 a întrebat:

De ce mergem la scoala? on afar ca ne trimit parintilaughing) t/a!

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*le serios*
-Ţi-a mai spus cineva să nu mai chiuleşti de la orele de română?-_-
*le neserios*
-Ca profesorii să ne trimită la coş de fiecare dată când mestecăm gumă -_-

13 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Ești deja la categoria asta,de ce mai pui la sfârșit „t/a"?
Și răspunsul la întrebare e cam același pe care l-a dat @KodrutZ,adică vei afla de ce era bună școala când vei ajunge să mături străzi,pentru că ai mers pe motto-ul „O viaț-avem, hai să ne distrăm, ce dracu!"

| ɔɐıɔ a răspuns:

Ieri un coleg mi-a zis sa ii arunc o cutiuta de aia de lapte
ok,arunc, prinde? not, toata se sparge

| mgtow a răspuns:

Ca sa invatati sa cititi si sa va descurcati cu calcule matematice, restul e de pomana, hai sa zic despre fauna si animale e normal sa invatati ceva. Eu am terminat-o de mult.

| andreeafrumoasa a răspuns:

Ca sa invatam1!

| MyObsession a răspuns (pentru andreeafrumoasa):

Bre,nu vezi că aici e T-A?

| andreeafrumoasa a răspuns (pentru MyObsession):

Ba da!

| MyObsession a răspuns (pentru andreeafrumoasa):

*angry mode on*păi şi ce pisicii mei dai răspunsuri de căcat?!?!
vrei să ne tâmpeşti?
-angry mode off-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of...s-a mai pus o intrebare de genul asta o data.Dar mergem la scoala ca sa:
1.Sa ne batem joc de profesori.
2.Sa luam note proaste(like a boss).
3.Sa cantam Ludacris-Move Bitch cand nu vedem la tabla din cauza profesorului.
4.Sa ne batem cu cornul si laptele.
5.Sa sarim pe geamul de la parter ca sa ne luam doze(sau cum le zice diriginta:butelie) de Coca-Cola cand nu ne lasa sa iesim din scoala.
6.Sa ne faca profesorii si femeile de servici prosti cand ii deranjam degeaba si noi sa murmuram injuraturi pe la spatele lor si sa le aratam degetul mijlociu si ei isi dau seama ce facem si ne scot la tabla si dansam macarena cand se intoarc cu spatele bufnind toata clasa in ras si profesoara sa buseasca o lebada pe Death Note ala mare...
Cam pentru asta merg eu la scoala.Problem nerds?

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

No problem, doar ca atunci cind o sa picati bacul si o sa ajungeti maturatori de strada sau vidanjori "the nerds" or sa va zica "problem, cool guys" si vor fi cei care vor ride!
P.S. Am terminat-o de mult cu scoala, doar ca la vremea respectiva nu mi-am pus niciodata intrebari de genul asta.

| mgtow a răspuns (pentru KodrutZ):

Daca nu i-a bacul nu inseamna ca ajunge maturator, servici e pentru oricine incepand de la necalificat.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact asta se intampla in clasa mea smug.

| robertpaul a răspuns:

In primul rand sa-ti inbunatatesti cultura,creierul si educatia. daca inveti,nu iti vei mai pune in viitor intrebarea, de ce n-am invatat la scoala? pentru ca acum era buna, decat sa stau sa lucrez pe 500 de roni?

| MasterIT a răspuns:

Eu ma duc ca sa am o idee despre toate materiile, sa le inteleg si sa imi aleg una care imi place.