| Kiki20098 a întrebat:

De ce nu exista mancare de pisici cu gust de soarece?big grin

34 răspunsuri:
| ella34 a răspuns:

Păi probabil există sau nu de fapt... nu știu habar nu am doar nu am gustat-o big grin

| loredanalulu123 a răspuns:

Nu s-a inventat încă

| Alll3x a răspuns:

Nu a fost facuta existenta inca doarece inca nu se poate lua adeneul si mirosul si gustul de la un soarece si pus intr-o simpla mancare de pisici doarece ar trebui ca mancarea aceaia sa fie facuta din mici organe din soarece

| Brigi1998 a răspuns:

Nu vreau să fiu rea, dar ești tu sigură că nu este? le.ai încercat pe toate?laughing

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Probabil magazinele nu vor sa piarda clienti datorita mirosului.

| 393Dan a răspuns:

Ala cu gust de carne e si cu gust de soarece, rata, pui, vrabie.

| octav005 a răspuns:

Pai pentru ca nu a gustat nimeni un soarece.

| SG1995 a răspuns (pentru Alll3x):

Sau, să fie modificată genetic, astfel încât să mâncarea să emane feromoni de șoarece.

| deeeaqq a răspuns:

Ai gustat mâncare de pisici de ai pus întrebarea asta sau mori de curiozitate?

| VladutAnghel a răspuns (pentru Alll3x):

Si fanta are portocale in ea?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa stii ca nu esti prima care a descoperit, pe Google, pagina cu intrebari (idioate) fara raspuns.
On topic: ai mancat tu soareci si mancare pentru pisici de esti asa convinsa ca nu exista?

| Kiki20098 explică (pentru ardnaxur1961):

Eram doar curioasa nu inseamna ca am gustat eu.

| Kogaion a răspuns:

Pentru ca firmele producatoare de mancare pentru pisici, te asteapta pe tine sa inventezi asta.

| Kogaion a răspuns (pentru SG1995):

Stai tu linistit, ca noi mancam mai multa mancare modificata genetic decat animalele.

| DavidoffUser a răspuns:

Daca ai folosi cartea pe care-ai invatat-o si logica in general, nu doar cand vine vorba de manichiura, ai intelege ca pisica e doar un simplu pradator, iar soarecele se intampla sa fie cel mai comun animal pe care-l poate consuma, dar e greu in 2017 cu Instagram si Facebook, va inteleg, aveti "dificultati in a va exprima gandurile fara emoticoane ".
Hai sa-ti fac si-o schema pe intelesul tau.

Pisica (carnivor) care consuma: carne (soareci,porumbei,pui de gaina,rata, tigrii, crocodili etc ) sau, in era moderna, produse pentru pisici care contin ce? wow, ca sa vezi, tot CARNE.
Asta ca sa vezi ce ridicola e intrebarea ta si care trebuie pusa doar in cercul tau de prieteni, altfel risti sa fii luata ca atare, un adolescent care-i sub nivelul marii.

| Kiki20098 explică (pentru Brigi1998):

Esti deja rea

| Kiki20098 explică (pentru ardnaxur1961):

N-am nevoie de raspunsul tau si in plus nu ma convingi deloc sa nu mai accesez pagina cu intrebari fara raspuns
On topic:Intrebarea am pus-o pentru ca m-am amuzat si eram curioasa.

| Kiki20098 explică (pentru Kogaion):

Exactwinking

| Kiki20098 explică (pentru DavidoffUser):

Hai sa-ti spun eu ceva, in primul rand nu mai coplesit cu exprimarile si vorbele astea de geniu si nu m-ai determinat sa nu pun astfel de intrebari.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Kiki20098):

Ba AI nevoie si de raspunsul meu! TPU este un site pe care cine pune intrebari, capata raspunsuri. Indiferent ca ii convin sau nu.

| DavidoffUser a răspuns (pentru Kiki20098):

Si de-asta mi-ai evaluat raspusul " eronat " ca sunt cu picioarele pe pamant si nu pun intrebari stupide care mi se par "amuzante "?
Pentru genul asta de intrebari exista sectiunea " trivia " unde nimeni nu te ia la misto si vei primi raspunsuri pe masura intrebarilor.

| damnedwolf a răspuns:

Lasa nu te teme ca se va inventa si crescatorie de soareci daca s-a inventat crescatorie de viermi si gandaci ca sa cumpere oameni sa manance

| Superior a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Wow,datorita gif-ului tau mi-a trasnit inima, crezand ca e o insecta pe monitor happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gust de soarece? Wtf? Sunteti pe bune fetele?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care nu exista prezervative cu gust de penis.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Superior):

Nu-i asa ca e simpatica?

| Superior a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Ahm...da...e simpatica

| Kiki20098 explică (pentru anonim_4396):

Asta-i buna

| Kiki20098 explică (pentru Superior):

Despre ce vorbiți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Kiki20098):

Ma bucur ca-mi apreciezi profunzimea, chiar aveam nevoie, am avut ceva probleme cu respectul de sine, recent. Dar acum sunt bine, multumesc de intrebare.