| Razvan a întrebat:

De ce nu recunoastem ca sunt prosti cand toate dovezile ne incrimineaza?thinking

26 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Pentru ca trebuie sa avem si fudulie...tongue

| User a răspuns:

Stii cum e, prostu' nu e prost destul pana nu e si fudul.

| Clauditza a răspuns:

E cea mai buna intrebare de pe tpu.ro sincer.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Din orgoliu(da ce, eu sunt mai prost?), de frica, de lasi, din instict de conservare (cand recunoasterea ne poate face rau). Dar nu trebuie sa generalizezi.Nu toata lumea este asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca o constiinta nu are nevoie de dovezi aduse din falsa lume exterioara.

| LoveMusic a răspuns:

Pentru că suntem proşti.Nu?

| cornculapte a răspuns:

Si de-al dracului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita ca m-am vazut de mult.Crezi ca astept sa-mi spuna altii?

| Arthur a răspuns:

Stupid = prost? Haideţi să ne facem inventarul. Câştigătorul ia totul.

| georgesur a răspuns:

Pentru ca: "Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea." Georges Brassens
P. S.-la tine sunt aproape sigur ca a fost o greseala sa-l pierzi pe "m"

| Silvia a răspuns:

Că suntem, nu?hee hee
Pentru că fiecare are mândria lui.

| Hombre a răspuns:

Eu nici o data nu spun despre mine ca sunt prost pentru ca nu sunt si pot demonstra, de cate ori ma uit in oglinda il vad pe unul si imi dau seama imediat ca e un prost.

| Roxxu13 a răspuns:

Grea intrebare...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu totii gresim!

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu vrem să vedem că chiar şi noi mai greşim şi facem greşeli.

| SufletDeCopil a răspuns:

sigh Mandria asta.

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Din cauza prostieilaughing)

| bblock69 a răspuns:

De rusine...sa nu ne facem de ras laughing

| romanionu a răspuns:

Ne credem si noi mari si tari...cum zice silvia mandrii,
Dar de fapt toti suntem prosti.mai mult sau mai putin

~Mai bine taci si da impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu~

| sensibilosu a răspuns:

Poate tu esti. eu nu

| ivvo a răspuns:

Toti suntem "prosti"...doar ca unii ne abtinem mai mult in a o arata!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cred ca din rigiditate. Daca am recunoaste probabil ar trebui sa nu mai facem nimic. Ceea ce n-ar fi asa rau, daca ne gandim un piclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei
nu rasp la intrbare ci vreau sa-ti zic ca nu vream sa ma inteleg cu colega` mai bine pentru banii ei.
nu ash face asa ceva neverhappy
stau bine cu ei.de ce sa ma gandesk la portofelul altcuiva?straight face

| Zambet a răspuns:

Fiecare cu mentalitatea lui... thinking

Aici e chestie de mandriehee hee

| Alice_6278 a răspuns:

Deoarece asa sunt oamenii...
Si pentru ca nu rekunoasthem ducem tara la un dezastru...

| Copil.rouz.:x a răspuns:

Pentru ca adevaru` suparalaughing