| anonim_4396 a întrebat:

De ce s`a golit terasa cand s`a terminat meciul Romania-Franta?

50 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De frica sa nu-i puna patronul sa stranga mizeria pe care au facut-o stand la meci.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru darrio2007):

Cel mai corect raspuns posibil.

| RAY a răspuns:

Ca sa golit berea

| WaterDrop a răspuns (pentru RAY):

Sa stii ca Ray, desi mai era 1/4 din sticla pe masa sad. Prea frig totusi azi. Poate de asta.

| RAY a răspuns (pentru WaterDrop):

Franta a jucar oribil sincer,Romania sa aparat si a avut ocazi cand a putut, inainte de meci m-am uitat la pele nu se compara jucatori din ziua de azi cu el, dupa meci francezi plangeau de bucurie patetic pentru ei, nu fi trist franta e de tot rasul iar Romania e asa cum e o echipa tanara fara experienta, abia astept sa vad Germania

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De frică ca vine nota de plată, la berile beute de români.laughing

| Drimmero a răspuns:

A dat-o Payet... asta de era la Arsenal, rupeam norma cu el! A jucat prea bine Romania, neasteptat de bine!

| Drimmero a răspuns:

S-a nimerit s-o dea prapaditul de Giroud, asta in meciurile importante pe care Arsenal le juca rata pe banda rulanta, s-a gasit acum sa marcheze pe un fault in atac la Tatarusanu/

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai, era seara si le era somn la oameni.

| Doub a răspuns (pentru DoarBogdan):

Noroc că eşti tu aici să ne aminteşti.batting eyelashes

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

La geografie s-ar putea sa pice Franta, ai grija ce scrii acolo, bwuahahaha

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doub):

"Prietenii stiu de ceeee"
Si nu, nu fac aluzie la berea Bergenbier. (Stiu ca vrei)

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Ai scapat, gata.

| Doub a răspuns:

Şhhh, îmi vine să plâng, nu pune şi TU SARE PE RANĂ.

| WaterDrop a răspuns (pentru Doub):

Awwee tu! Daca erai acolo sigur am fi castigat!

| Doub a răspuns (pentru WaterDrop):

AM URLAT CA un animăluţ
Şi ghici ce?
Am pierduuut. crying(((((((

| WaterDrop a răspuns (pentru Doub):

It takes 2 to winbatting eyelashes. Nu tu acolo si eu aici :O

| Doub a răspuns (pentru WaterDrop):

sad

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Se vede ca Romania e o tara plina de microbisti.

| WaterDrop a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu`ti poti imagina atmosfera! Chiar daca nu erai microbist nu doreai sa pierzi spectacolul laughing

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru WaterDrop):

Pai chiar nu sunt microbist, nu ma uit la fotbal.

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Habar nu ai cate mobilizari se fac din dreptul romanilor! Aici e pe preferinte, avem de sustinut nationala, echipa din Romania si o echipa din afara!

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Până şi eu m-am mobilizat la maxim!

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Eu pe majoritatea jucatorilor din Franta ii stiu din Premier League, unii au jucat pe la Arsenal sau pe la rivalele ei, stiam care sunt limitele lor, puteam sa batem, dar din nou ratam si apoi luam goluri aiurea! Frumos din partea ta/

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Da,da minunat, păcat că am pierdut, da-mi-aş palme.

| WaterDrop a răspuns (pentru Doub):

Palme :O

| WaterDrop a răspuns (pentru Drimmero):

Si`au spalat rusinea totusi.Cred ca urmatorul meci cu Elvetia va fi egal macar.

| Doub a răspuns (pentru WaterDrop):

Da, palme, ce-i cu ele?

| WaterDrop a răspuns (pentru Doub):

Sunt fineeeeeeee si utileeeeee la multe lucruri :O

| Doub a răspuns (pentru WaterDrop):

Ce lucruri?batting eyelashes

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Asta este fotbalul, la penalty-ul lui Stancu nici nu am vrut sa ma uit, presimt ca-l rateaza, dar m-am hotarat sa-mi iau inima-n dinti!

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Eu m-am uitat şi era să-mi scot ficatul la ce reacţie am avut. :/

| WaterDrop a răspuns (pentru Doub):

Gatit? :O

| Doub a răspuns (pentru WaterDrop):

Sunt un dezastru în bucătărie. sad

| WaterDrop a răspuns (pentru Doub):

Hmm, apasat butoane atunci? :O

| Doub a răspuns (pentru WaterDrop):

Din alea mari pe care scrie "nu apăsaţi"?
dadadadada

| WaterDrop a răspuns (pentru Doub):

Push the button, uh uh si Dexter :O. Ai putea avea un crush pentru Dexter? :O Asa micut si sexy, cu acei ochelari si acel laborator mare.

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Lasa ca ii batem pe Elvetia si pe salbaticii din Albania!

| Doub a răspuns (pentru WaterDrop):

Uite o întrebare care necesită foarte multă gândire... limpede, iar starea actuală, nu-mi permite.

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Dar dacă băteam Franţa, era altceva. sad

| WaterDrop a răspuns (pentru Doub):

Suc de nori? Limpezeste tot! Lasa starea ca inca il ai..desi yummy ficatel :O

| Doub a răspuns (pentru WaterDrop):

Sunt praf >_

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Las-o pe Franta, asta a fost doar un test, nu am pierdut niciun razboi, doar o batalie!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doub):

Lasati Franta mah... unii uita de bac ^_^

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Nu dau la geografie. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca era o terasa din Franta, explicatia e la min. 0:30.
Daca era o terasa din Romania, explicatia e la min. 1:38.

https://video-frt3-1.xx.fbcdn.net/......6087_n.mp4

| RagnarokR a răspuns:

Pentru ca Romania a pierdut, iar terasele sunt in Romania, cu romani care prefera Romania si romanii, iar nu Franta si francezii.

| ImiUrascViata a răspuns:

APARA DUCKHADAM! (sunt baut, nu ma bagati in seama laughing )

| furrball a răspuns:

Pentru ca Piturca ne-a furat echipa!

| WaterDrop a răspuns (pentru furrball):

Da, se striga "m.e Piturca" laughing