| anonim_4396 a întrebat:

De ce s`a golit terasa cand s`a terminat meciul Romania-Franta?

50 răspunsuri:
| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Dar dacă băteam Franţa, era altceva. sad

| WaterDrop a răspuns (pentru Doub):

Suc de nori? Limpezeste tot! Lasa starea ca inca il ai..desi yummy ficatel :O

| RagnarokR a răspuns:

Pentru ca Romania a pierdut, iar terasele sunt in Romania, cu romani care prefera Romania si romanii, iar nu Franta si francezii.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai, era seara si le era somn la oameni.

| Doub a răspuns (pentru WaterDrop):

Sunt praf >_

| ImiUrascViata a răspuns:

APARA DUCKHADAM! (sunt baut, nu ma bagati in seama laughing )

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Las-o pe Franta, asta a fost doar un test, nu am pierdut niciun razboi, doar o batalie!

| RAY a răspuns:

Ca sa golit berea

| WaterDrop a răspuns (pentru RAY):

Sa stii ca Ray, desi mai era 1/4 din sticla pe masa sad. Prea frig totusi azi. Poate de asta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Doub):

Lasati Franta mah... unii uita de bac ^_^

| Doub a răspuns (pentru DoarBogdan):

Noroc că eşti tu aici să ne aminteşti.batting eyelashes

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

La geografie s-ar putea sa pice Franta, ai grija ce scrii acolo, bwuahahaha

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Doub):

"Prietenii stiu de ceeee"
Si nu, nu fac aluzie la berea Bergenbier. (Stiu ca vrei)

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Nu dau la geografie. thinking

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Ai scapat, gata.

| darrio2007 a răspuns:

De frica sa nu-i puna patronul sa stranga mizeria pe care au facut-o stand la meci.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru darrio2007):

Cel mai corect raspuns posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca era o terasa din Franta, explicatia e la min. 0:30.
Daca era o terasa din Romania, explicatia e la min. 1:38.

https://video-frt3-1.xx.fbcdn.net/......6087_n.mp4

| RAY a răspuns (pentru WaterDrop):

Franta a jucar oribil sincer,Romania sa aparat si a avut ocazi cand a putut, inainte de meci m-am uitat la pele nu se compara jucatori din ziua de azi cu el, dupa meci francezi plangeau de bucurie patetic pentru ei, nu fi trist franta e de tot rasul iar Romania e asa cum e o echipa tanara fara experienta, abia astept sa vad Germania

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De frică ca vine nota de plată, la berile beute de români.laughing