| Bastet a întrebat:

De ce sa invat sa vorbesc engleza cand nu stiu sa scriu in romana? http://i.imgur.com/syOJ5.png

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai man romana is prea sofisticated for, idioti to speak it!

| Muflă a răspuns:

@Yoanna803: Oamenii din Mexic no hablo ingles, tipa.
Revenind la subiect, that typo made my day.

| Bastet explică:

@theorizer

pentru a 45484157845794421130165255 oara, SUNT FATA!

| Bastet explică:

@theorizer

e nume de fata...sau zeita... uita-te prin istoria egiptului-zei

| pinguinuVerde a răspuns:

@theorizer, nu ştiam că Bastet e băiat. de când?

| NOBODY a răspuns:

@Bastet
ai vazut ce intrebam eu acolo?
ce rost sa inveti engleza cand iti poti bate joc mai usor de prostii din Romania!

| pwp a răspuns:

Invatam engleza, dar noi nu stim nici limba noastra materna rolling on the floor

| ReporteritzaisBack a răspuns:

Bastet zeita pisica, era fiica lui Ra. Festivalul anual in cinstea ei se desfasoara in toata tara, este zeita dragostei si placerii tongue
Am o carte intreaga numai despre zeitatile egiptene pot sa iti scriu un roman intreg si sa iti dovedesc ca e nume de FATA.

| misterioaѕa a răspuns:

laughing) ) ) ) )ce calumea imaginea...bv

| Annitu a răspuns:

Si eu tot baiat am crezut că eşti.dar nu după numeI don't want to see

| theorizer a răspuns:

Nu fi lenes, in 21 de zile i-ai spartwinking

| theorizer a răspuns:

Probabil tot pentru a 45484157845794421130165255 oara, alege-ti un nume de fata
PS nu incerca sa bagi numarul ala in calcul daca n-ai 10 GB RAM si procesor 3x7GHz

| theorizer a răspuns:

not worthy not worthy not worthy not worthy not worthy

cica sa scriu cu litere mici
si mai multe litere mici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdalaughinglasa astaoh go on.Iti spun, ca engleza iti va trebuit oriundewinking Daca ai fi mai destept ca ei sau nu, engleza iti trebuiewinkingDaca te-ai duce undeva, engleza e baza. Si unul din Canada si Mexic, daca il intreb in engleza iti raspundewinkingNu ca Romania...Ai sa fii om mare undeva si ai sa stii engleza vine un americam la tine si spune,, iaute ma la asta, stie engleza, ia sa-l luam la noi la firma, servici etc" si te scoti foarte usorwinking si cu bani in buzunar, oriunde ai pleca, engleza e bazawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@theorizer bastet e nume de fata.la egipteni e zeita lunii si a fecunditatii... doh...