| Goofy a întrebat:

De ce se cheama "Unguru bulan" daca mai amuzant si mai in evidenta este fratzica? :X:X:X...eu la inceput am crezut ca fratica este ungurulaughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu cred ca exista raspuns... thinking poate ala e cel mai... dintre totihee hee

3 răspunsuri:
| lipitoOarea a răspuns:

Deci eu nu am inteles nimic. Si daca vrei un raspuns la aceasta intrebare, te rog editeaz-o!

| Goofy explică:

Eddie ia si ti vezi de borsu tau ca se vede ca tu n-ai nici 5 clase... taci acolo ca n-ai o treaba!

| EddieHellper a răspuns:

Cu cine ai facut limba romana cu femeia de servici laughing