| Dianamelia1 a întrebat:

De ce Stefan cel Mare tinea crucea in mina stinga iar sabia in mina dreapta? Far manera!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De smecher.

| zurick a răspuns:

Că n-avea o mână la mijloc.Dăă.

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Întrebarea mai bună e dacă Ștefănuț avea mină de 0.7 sau de 0.5

| DryCooker a răspuns:

Pentru ca nu era decis in ce mana sa tina tigaia DryCooker!

| SlєndєrGirL a răspuns:

Pentru ca cu a treia mana facea... (#$%%) stii tu laughing si da avea o a treia mana cumparata din regatu despartit de 3 cocalari manelisti care mancau inghetata gatita la 180 de grade expirate tinute int-o punga de hartie pentru ca iubesc natura. char daca i-a dezamagit.

| LittleMønster a răspuns:

Pentru că putea.

| Dianamelia1 explică:

Mersi mult pentru amuzare totuna am inventat si euu ceva si nu m-a intrebat
=)

| SmileyQueen a răspuns:

Pentru ca era ambidextru... MAi cunosc eu pe cineva asa...numele ei incepe cu A si e zodia leu (gandeste, Einstein, GANDESTE!) rolling on the floor