| aly_4607 a întrebat:

De ce tinea Mihai viteazul sabia in mana stanga?big grin

22 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Pt ca cu mana dreapta se scarpina... whistling rolling on the floor!

| elena a răspuns:

De maner.
Cu dreapta saluta.
Era stangaci.
Raspuns corect 1

| JeSa a răspuns:

De mâner!

| AshuraElric a răspuns:

Întrebarea asta...cate amintiri frumoase am în legatura cu ea.rolling on the floorcand o "descoperisem"simteam nevoia sa testez gradul de inteligenta al fiecarei persoane din jurul meu, nimeni nu mi-a dat raspunsul corectlaughing"Ca...mana dreapta i-o taiase Baiazid!"(Baiazid=Mircea cel Batran nu era cu Mihai Viteazu)laughingapoi m-am gandit eu sa le dau ceva mai usor "Ce era Alexandru Macedon?"rolling on the floor"Cred ca, persan."(da, si eu sunt Cleopatra)laughingchiar, ce era etnie era împaratul Alexandru?batting eyelashesacum ca am aflat ca Mihai Viteazu tinea sabia de manerbig grin

| Pho3nix a răspuns:

Cu dreapta avea...multa treaba.laughing

| SuperMagicSmile a răspuns:

De maner... dar, in timp ce o tinea de maner in stanga, cu dreapta se facea fericit. daca stii la ce ma refer

Stefan
| Stefan a răspuns:

O tinea de maner.

| NoName0011 a răspuns:

De maner tinea Mihai Viteazu sabia laughing si era in mana stanga. Dar cand il durea mana poate o schimba si in dreapta stangaciulaughing.

| retouchan a răspuns:

De manerhee hee

| LoveForShania a răspuns:

Pentru ca Mircea cel Batran se ocupa cu mana dreapta laughing
Se indulcea cu mana dreapta al lui Mihai.

| Zambet a răspuns:

De maner bahaha laughing

| adelfinul a răspuns:

N-am observat ca o tinea in mana stanga, dar exista mai multe ipoteze:
1. Era stangaci
2. Il durea mana dreapta
3. A facut o eschiva si a mutat sabia din mana dreapta in mana stanga pentru a-i da lovitura mortala dusmanului.
Multumita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De penis sa ma tragi la mal.pai cu dreapta avea treaba ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu dreapta schimba vitezelerolling on the floor... la cal, nu prostii.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihai viteazul tinea sabia in mana stanga pentru ca era mana mai puternica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu dreapta saluta

| Dana2103 a răspuns:

Mihai Viteazul tinea sabia in mana stanga deoarece era stangaci nu de alta
Fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| OnlyHope a răspuns:

Era stangaci.

| xoxo_6268 a răspuns:

Cu dreapta se masturba

| lupasku a răspuns:

Cu dreapta fuma

| lupasku a răspuns:

Cu dreapta fuma