| BadSoGooD a întrebat:

De ce toata lumea isi bate joc de Fuego?

Răspuns Câştigător
| 00AName00 a răspuns:

Pentru ca nu mai au de cine.

19 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Pen'că e lumină din lumină, Dumnezeu adevărat din Dumnezeu adevărat, născut ci nu făcut.

| Trolli a răspuns:

Pentru ca merita.

| onasis1961 a răspuns:

Nu toata lumea.Sunt persoane care il adora, mai ales babele de la tara.

| danasibro a răspuns (pentru onasis1961):

Nu sunt baba nici de la tara și nu îți permit sa ma jignesti...el nu va răspunde are inteligenta necesara sa nu o facă oare tu o ai?

Răspuns utilizator avertizat
| Ashadow a răspuns:

Pai daca JB e in vacanta...

| AtateaConditii a răspuns:

Pentru ca noi nu am impodobit bradul impreuna cu mama si ne este ciuda.

| vali1985 a răspuns:

Pentru ca sunt prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iasa in evidenta cat de tari sunt ca il imit pe Fuego in fel de batjocora... asta face audienta la tv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza prostiei de care " beneficiază ". Râd de muzica pe care o cântă Fuego, când ei ascultă connect-r, velea sau bieber...

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Pentru ca... Il cred mai fraier si de aceea.

| Klaryssa a răspuns:

Pentruu ca, Dumnezeu a creat cerul si pamantule, femeia si barbatul...bine,invers,barbatul si femeia, dar nu a uitat sa doteze omul cu o inteligenta atat de mica, macar pentru a stii cine merita bacjocorit si cine nu.Asta a fost explicatia luuunga si anevoioasa, acum vine raspunsul pe care eu il cred : Pentru ca il chinuie talentele, il strang chilotii, efectiv vrea atentie! laughing

| SootheMySoul a răspuns:

De d-aia

| Rooksee a răspuns:

Numele spune multe

| MIRUNAmyra a răspuns:

Cred ca din cauza titlurilor sale ciudate de la melodii.

| Holocaust a răspuns (pentru MIRUNAmyra):

Piesele sale, incluzand "Impodobeste mama bradul", sunt vechi de ani de zile...
Cum se face ca dintr-o data toti au observat numele ridicole ale pieselor lui si au inceput sa-si bata joc?
Efect de turma+rahat de emisiune, asta-i faza...

| Yumeno a răspuns:

De Dungi

| AndreiAs02 a răspuns:

De aia!

| danasibro a răspuns:

Nu sunt nici baba nu sunt nici de la tara și nu aveți nici un motiv sa va bateți joc de un artist atât de talentat și de un om decent mumcitor de un patriot și nici de fanii lui...el are inteligenta sa nu va răspundă!