| anonim_4396 a întrebat:

De ce trebuie sa nasca femeia?, puteau sa nasca barbatii, i se atasa si lui acolo un uter si un alt orficiu ne ocupam noi de ei

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poveste: vin acasa obosita de la job si aud urlete in dormitor, simt miros intepator de urina si vad creaturica nemancata de ore bune. Sun "mamica" si aflu ca e la o bere cu celelalte "mamici" si constat ca trebuie sa trecem pe lapte praf, pentru ca altfel riscam sa dam societatii un mic turmentat!
Monica

19 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Vreti sa pierdeti una din frumusetile femeii?
Stiu, iar te plictiseai si nu stiai ce sa mai intrebi. Oare de ce aveti voi sani, si nu avem si noi?

| Razvan a răspuns:

Sunt total de acord cu tinehee hee

| hominid dreak a răspuns:

Cu ce va puteati ocupa voi de "ei" in lipsa unui instrument de insarcinare?

| moonY a răspuns:

Ca sa nu apara pe TPU intrebari gen :
m-am masturbat. oare am ramas insarcinat cu mana, aspiratorul, prezervativul,,,,,,

| mircea a răspuns:

Intreba-l si pe Doamne, Doamne, ca poate iti zice si asa aflam si noi. Apropo, ti-ar placea sa ai un sot cu ...toate "accesoriile" pe el? Si in cazul acesta de ce ar mai avea nevoie de tine?

| Brigitta a răspuns:

Am vazut odata un documentare care spunea ca barbatul nu este capabil, adica nu-i suporta organismul sa duca la capat o sarcina. (desi s-au nascut copii de la barbati, dar care aveau si organele genitale feminine)

| Brigitta a răspuns:

*documentar happy

| ViVi a răspuns:

Iti dai seama ce ar iesi happy femeile burtoase de bere si barbatii dand lapte la copii laughing nu spun cum

| Nic a răspuns:

Pentru ca sunteti minunate whistling si pentru ca puteti big grin

| Linda a răspuns:

Problema care o vad e ca femeia are cam toate responsabilitatile barbatului si in plus nasterea. Daca datorita acestui fapt i se iau alte repsonsabilitati e mai echilibrat.

Mergand in aria de ce sa fie femeile mai apropiate si responsbile pentru copii, pot sa spun ca desi am facut mult lucruri interesante pana la 35 de ani nimic nu se compara cu conexiunea dulce care o are fetita mea cu mine, ar sta toata ziua in bratele mele si im vine sa o sarut de 1000 de ori cel putin pe zi. Daca eu stau cu laptopul in brate si ea sta cu al ei, exact in aceeasi pozitie in care stau eu, ii spun sa nu ma intrerupa, mama nici tu sa nu ma intrerupi pe mine... Nu as da legatura dintre mine si ea pe nimic altceva din lume.

| oana23madrid a răspuns:

Eu chiar ma intrebam cum ar fi sa vada si ei cata suferinta este a aduce un copil pe lume, dar stii ca exista un singur barbat in lume care a dat nastere la doi copii e chiar adevarat l-am vazut insarcinat ce aiurea suna.nu mai tin minte din ce tara este dar stiu ca se poate asa ceva, si nu este nevoie de uter cred...

| enemig0 a răspuns:

Pentru ca ...asa va trebuie! Noi facem infarct, probleme la prostata, chelim, ne chinuim sa bem berea aia amara, si sa va suportam cicaleala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Femeia trebuie sa nasca fiindca POATE face lucrul asta. Se pare ca-ti pare rau ca nu esti "masculina". Of, ce probleme ai...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand mintea nu poate gandi la lucruri serioase atunci se ocupa de aberatii. Si, o minte aberanta, are si ea aberantele ei intrebari, cum se vede.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Gabis tu stii sa razi? intrebarea este la trivia, ce- aia trivia? mai lasa si tu caii sa zburde ca-si dau peste picioare de atata stat pe loclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alllinna explică:
"Gabis tu stii sa razi? iintrebarea este la trivia, ce- aia trivia? mai lasa si tu caii sa zburde ca-si dau peste picioare de atata stat pe loc "
**************************************************************************
Inteleg eu draga si sublimarea prostiei: "Tara arde si baba se piaptana!"(a spus intelepciunea populara) Cum se vede, nu este o noutate. "Caii" pot zburda si in rational, nu este neaparat nevoie sa-i biciuiesti in absurditati. Mai ales ca absurditati de genul... poti gasi de la "De ce te numesti Alina si nu Babulina?" pana la "De ce rasare soarele la est si nu la Nord?" sau, de la "De ce cercul are neaparat 180° si nu 50°?" pana la "De ce nu ai picioarele "infipte" in cap si le ai "infipte" acolo unde le ai?" Absurditatea nu cunoaste margini. Dar, vezi bine: daca stau de vorba cu tine, te inteleg.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@gabis genul "elevat " nu te prrrrr-inde, ramai cu calul cum am zis, ferice de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@gabis, cercul are 360 de grade, nu 180!

| Mamamare a răspuns:

laughing Tare intrebarealaughing
Imi place raspunul lui "n1c "...laughingrolling on the floor
Femeile sunt mai bune decat barbatii.devil Si ele se ocupa mai mult de copii, decat un barbat.laughing