| aFurisit a întrebat:

happy De ce unele fete cedeaza greu?

Daca pana la urma. tot cedeaza happy

Astept un raspuns care sa-mi dovedeasca ca mai exista genu` asta de fata. happy prin raspuns. sa-mi dea o replica. sa fie genu` de. fata rea big grin

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Ti-am explicat eu ce si cum e cu faza asta.deci acum stii

| aFurisit explică (pentru AndaWest):

Da, multumesc :*

| AndaWest a răspuns (pentru aFurisit):

Doar stii ca esti preferatul meubatting eyelasheskiss

25 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

T/A? *robotelrobotelrobdlşjkfuzhksljdgh*

| aFurisit explică (pentru Musique):

Zi pe romaneste. nu trebuia sa postez aici? happy

Postez unde vrea muschiuletzu` meu

| Musique a răspuns (pentru aFurisit):

*intrei poe translate*
Nou romana vorbeste.

| PotcaPădurii a răspuns:

De fiecare data cand ziceti ca fetele cedeaza greuma gandesc numai la locul din autobuz. Le dor picioarele pe saracele femeide la tocurile cat Everest, dar pana la urma li se face mila de baba cu tatele pana-n papuci...
Daca vrei raspunsuri care contin cuvintele: sex, bla, bla...te duci frumos la d/s.

| aFurisit explică (pentru PotcaPădurii):

Cine a zis ca vreau asa ceva?

| MyObsession a răspuns:

Nu există fete rele, doar fete care CEDEAZĂ GREU.
Ai dat peste o 'mnşoară şi te freacă să vezi cum e ea?

| aFurisit explică (pentru MyObsession):

laughingposibil whistling

| MyObsession a răspuns (pentru aFurisit):

Eh vezi cum e atitudinea ei şi dacă te bagă'n pământ aşa'i ea.
OMFG OMFG OMFG dau lecţii de dragoste omfg omfg ce încântată sunt :3

| MaDeclarFan a răspuns:

Ok,mai intreba de cateva ori. Poate, intr-o zi, iti vom da o explicatie. Poate no talking

| MaDeclarFan a răspuns:

Bai,daca cedeaza greu vrea sa-l puna la incercare pe baiat sa vada daca el chiar o merita.E o chestie care tine de asteptari

| MissBeer a răspuns:

Pai, cele care cedeaza greu sau poate deloc, fac asta pentru ca nu sunt sigure de acel tip si nu vor sa faca o greseala pe care o vor regreta in viitor. De asemeanea, eu nu vreau sa fiu ca toate panaramele astea din generatia mea sau din generatiile "vecine" mielaughing, care nu stiu nimic despre viata, sunt proaste, dar vor iphone si **** mare de la 12 ani. Ideea e ca o fata cuminte sau inteligenta(sau, de ce nu, ambele) ii cedeaza numai unui tip care merita, care a demonstrat in nunumarate randuri ca merita sa primeasca asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, nici o fata nu vrea sa para ca este disperata dupa ceva anume si in al 2-lea rand baietii trebuie' sa "alerge" dupa noi nu invers! Ar fi patetic pentru o fata sa se milogeasca de un baiat sa fie cu ea sau sa-i faca vreun favor...cel putin asa gandesc eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in plus e distractiv sa vedem unii baieti ca se dau cu capu' de pereti pentru ca nu ne pot aborda happy

| aFurisit explică (pentru anonim_4396):

Unii whistling, eu n`am pereti

| aFurisit explică (pentru anonim_4396):

Suntem frati? laughing sau. ne-am casatorit si eu nu stiu laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru aFurisit):

Bah! Ma refeream la fete (ca mine)laughingDa daca creierasul tau mic nu percepe detalii ca astea nu-i vina meahappy

| aFurisit explică (pentru anonim_4396):

Sa am aceiasi replica ca tine : " BAHHH! Eu ma refeream la nume, mata afurisita, pana acum n-ai avut asa " tongue de-aia am avut curaju` sa spun aia.da` la ce sa ma astept de la o fata. straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru aFurisit):

Sti ce? Am lucruri mai importante de facut decat sa ma cert cu fraieri! Si chiar nu-mi pasa ce cred alti oameni (sau maimute in cazu' tau) despre mine.App nu-mi pasa daca raspunsul asta o sa te supere in orice fel (mai ales ca azi sunt in toane proaste)... poate maine o sa regret... poate.

| aFurisit explică (pentru anonim_4396):

Stii ce... happy Las-o dracu` de suparare., faza e ca esti a 2 a idioata pe care am intalnit-o pe site-ul asta, sunt onorat big grin Fac ceva pe toanele tale, ma **** in ele! De`aia vine sfarsitu` lumii,, ca esti tu in toane proaste! x( Invata in *** sa scrii si dupa sa vii sa-mi dai replica! pana atunci esti doar un pigmeu obosit care e suparat pe viata!

P.S.
Scuzati-ma... dar m-a adus la capatu` rabdarii, n-am jignit-o, nu i-am zis nimic rau. dimpotriva, am incercat sa fiu cat mai politicos.dar m-am ales cu... p***n gat si mai nou sunt maimuta X_x

| anonim_4396 a răspuns (pentru aFurisit):

Aha, cum zici tu. Oricum m-am plictisit sa ma cert cu tine...si mi s-a spus in toate felurile si idioata si proasta, fricoasa, enervanta, etc. nu ma afecteaza cu nimic deca ma critici si tu.

| Catcherintherye a răspuns:

Adica vor sa fie...mai presus...si unele poate ca nu cedeaza, in general vor sa mai incerce si daca nu le iesa:cedeaza

| Mereoleacădeusername a răspuns:

Jesus Christ! laughing
Acum vad cum gandesc (unele). whistling
Ohh, ce bine ca ma feresc de fete rolling on the floor.

| herro a răspuns:

Ca sa arate ca nu sunt disperate.