| DreamAutopsy a întrebat:

De ce va place Justin Gayber aka Biberon?
laughing

Răspuns Câştigător
| lipitoOarea a răspuns:

Cine ti-a spus ca imi place? Mie imi place de el mort, in sicriu, la 100km in pamant.

11 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

E asa froomoos...(ca bunicu in colanti) Si are o voce... Sa dai pe spate ( de durere de urechi).

| VacutzaRoscata a răspuns:

E gay,e urat,e prost,are voce de fata, canta naspa si lista e luuunga
apropo, cine te-a mintit ca ne place ceva la el?

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pentru ca e frumos(ca din c*r scos)tongue mai frumos e dorel din fratsii telecomandarolling on the floor.

| Broadband a răspuns:

Pai e asa de sexy...
stii seamana cu bunicamea

| Radioactive a răspuns:

Simplu:Nu ne place.

Răspuns utilizator avertizat
| DreamAutopsy explică:

Claire nimeni nu e obsedat de Biberon, pot sa pun ce intrebare vreau si inca ceva intrebarea a fost pusa la T/A, deci vroiam sa rad.

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Cine te-a mintit ca-mi place?

| Claire_8948 a răspuns:

Nu e zi in care sa nu fie o intrebare de genul asta pusa, desigur, de cei care nu-l plac. Ati devenit mai obsedati de el decat fanii lui!

| Claire_8948 a răspuns:

@DreamAutopsy Asta e parerea mea. Poti pune orice intrebare vrei tu, asta nu tine de mine.