| BlackRaven45 a întrebat:

De ce vulpile se căsătoresc pe ploaie? Nu se pot căsători pe vreme bună?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă le bate soarele pe vulpițe le prea lucește blănița, iar vulpoilor nu le place.

| minrest a răspuns:

Nu te mira prea mult ca se casatoresc pe ploaie, mai uimitor e faptul ca se casatoresc.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pentru ca nu vor.

Răspuns utilizator avertizat
| TiberiuFasole a răspuns:

"Vulpele" se casatoresc pe ploaie, ca sa bea, deci tu vrei ca ele sa aiba bani pentru factura?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, după ce se opreste ploaia, apare un curcubeu frumos... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, deci sunt singura care n-a fost invitată...

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Păi daca nu s-ar căsători pe ploaie nu ar mai avea blana udă

| BlackBi a răspuns:

Ca sa nu se vada lacrimile mirelui cand o incepe sa planga.

| alyely a răspuns:

Ca sa aiba noroc in casnicie laughing)

Întrebări recente