| pinguinuVerde a întrebat:

De ce zboară porcii şi nu zboară păsările?

16 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Pentru ca am aripi

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pentru ca au urechile mai mari decat aripile pasarilor...

Răspuns utilizator avertizat
| cristi202 a răspuns:

Ca nu zboara pasarile, e destul sa ies in curte si sa ma uit la gaini, ca sa iiti dau dreptate, insa porci zburind... Nu poti sa imi trimiti o fotografie cu vreunul?happyhappyhappy

| DrugFree a răspuns:

Pentru ca fiindca, porcii zboara si pasarile nu. Ce vrei mai clar?

| BastetReloaded a răspuns:

SIDA e o boala grea...

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Pt ca porcii au functioneaza cu gaze naturale si ei au din plin pig

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Pentru ca tata i-a facut aripi lu fratemeu si nu lu sora mea!

| JustMelavJustMe a răspuns:

Suntem al T/A deci...de ce zboara porcii? ca-s mai grei ca pasarile' deci aerul ii tine mai geru si atunci cand zici " Oi face eu asta cand o zbura porcii" probabiliatatea de a zbura porcii e mai mica ca-s mai ge i si aerul nu-i tine.si ink ceva! le e frica de inaltimi!

| n3xt a răspuns:

Dă betmen în uichend

| LLO a răspuns:

Pentru că zburăm noi în locul lor.

Răspuns utilizator avertizat
| reky a răspuns:

Pasarile nu au chiloti

| AngeLofDeaD a răspuns:

Deoarece porcii au gaz inflamabil in ei de aia sunt asa grasi intelegi?
dintre pasari doar pinguinii zboara laughing nu stiu de ce
dai funda happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

o sti p'aia cind o zbura porcu din floare-n floare sa infiga o lalea... undeva? ete d'aia

| kidsXXL a răspuns:

Practic,deoarece ca fiindca au toti tot felul de fantezii.asta:cand o zbura porcu`inseamna ca peste 999 milioane de ani.laughing
si partea cu pasarile.ele deja zboara!