| Clorox a întrebat:

De la 1 la 10, cat de deschisi la minte sunteti?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Banuiesc, ca 10, din moment ce sunt dispus sa discut despre orice subiect, si accept cam orice se poate in lumea asta, nu sunt genul care sa arate cu degetul pe cineva care este diferit, si sa judece. Desi, recunosc, ca mai am momentele mele *BUSTED*, asta ar insemna ca sunt 9, 99 din 10 laughing
Dar tu ma cunosti, deci nu cred ca mai ai nevoie de raspunsul meuwinking

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cind vorbesti de minte, e o vorba: "Mintea minte!"
E ca la nebuni, cu cit mai normal te crezi, mai bine, cu atit mai nebun esti. Cu cit esti mai deschis la minte, cu atit mai jos te vezi pe scala, pentru ca, fiind deschis la minte, vezi orice problema existenta, orice chichita care nu functioneaza cum trebuie, insa, daca esti inchis la minte, totul pare normal si perfect, pentru ca nu vezi nici o problema, desi ele sunt acolo, si atunci crezi ca esti la un nivel superior al scalei.
Eu as fi undeva intre 4 si 5. Excelez in unele privinte, am "nota de trecere" la unele chestii, dar si am probleme la altele la care sunt corijent.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu pot sa spun asta pentru ca as tinde sa fiu subiectiva, insa cu aproximare intre 8, 50-9, 50. Depinde.

| ĂlaRău a răspuns:

Dincolo de infinit.

Întrebări recente