| JetBlueJet a întrebat:

De la minutul 5:13 este prezentata metoda "iTupeu" pentru BAC.
https://www.youtube.com/watch?v=KRyWn9OYOY4#t=314.924598
♥Ce se poate intampla in realitate daca faci asa ceva? :))
Exceptand faptul ca te-ar pune sa alegi alt plic.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu o sa fie chiar asa. Pe mine nu m-a pus sa stau acolo in fata profesorului si sa ii spun ce am invatat laughing

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Chiar, cum a fost?
*Eu zicea doar asa...cam ce s-ar fi putut intampla in realitate.Nu neaparat ca se intampla.

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Oho... la mine a fost foarte distractiv. Poveste ce merita spusa la o bere.
Pe langa o poveste cu "scufita rosie" (pe bune), a fost nice big grin
Am luat biletul si am inceput sa rezolv. DUpa m-am dus la catedra si i-am zis rezolvarea profesoarei.