| GrellSutcliff a întrebat:

De la un timp incep sa visez ca omor oameni. am visat prima oara ca am omorat o femeie, a 2a oara un barbat si a 3a oara pe domnu profesor de kinetoterapie.si ca apoi le ascun cadavrele. dar nu sunt prinsa. apropo.si nu stiu cum ii omor. ca cadavrele nu au nici o vanataie. nimic. dc visez asta?

15 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Poate te-ai dereglat în urma accidentului suferit.
(spuneai că faci kinetoterapie)

| Ţepeşu a răspuns:

Chestia asta imi aminteste de cel mai tampit si sangeros videoclip existent: 3 guys 1 hammer. Cat despre cadavre, imagineaza-ti un saman carele invie.

| EpicKid a răspuns (pentru Ţepeşu):

Omg trebuie sa imi amintesti de pain olimpics?(>_

| MâţulMov a răspuns:

Nu stiu, adormi si pune-ti intrebarea asta in somn.

| Vizitiul a răspuns:

Inca visezi...

| GrellSutcliff explică (pentru Vizitiul):

Da... exact. in acest moment visez ca te bat big grin

| Vizitiul a răspuns (pentru GrellSutcliff):

Au testiculele...Nu simti durere-n barbie?

| AlinaaAli a răspuns:

Sa te bucuri ca nu esti prinsa!
in ziua de astazi in Romania si daca visezi asa ceva e ilegallaughing)
asa ca ai grija cui ii mai povestesti!winking
cat despre cum ii omori, cauta prin dulap poate ai ceva gas la sticla si le dai sa traga pe naslaughing)
sau,,,, se poate sa moara de de nervi atunci cand deschizi gura sau de frica atunci cand te vad!

| Foxie2 a răspuns:

rolling on the floor si eu visez acelasi lucru.

| AndreeaLove10 a răspuns:

Ca esti posedata!

| GrellSutcliff explică (pentru AndreeaLove10):

Si tu ce mai esti daca eu sunt posedata? si in plus... nu vezi ce poza ai? pana si avataru` meu se intreaba ce dracu` e cu avataru` tau... =]]]]]

| EpicKid a răspuns:

Kinetoterapie? wtf laughing

| GrellSutcliff explică (pentru EpicKid):

Da... e profesorul care ma ajuta sa fac exercitii ca sa`mi indrept coloana big grin

| EpicKid a răspuns (pentru GrellSutcliff):

Si tu ai cazut de pe skate in timp ce incercai sa faci vrajeli pe care le-ai vazut pe you tube?

| GrellSutcliff explică (pentru EpicKid):

1. eu sunt fata =]]] 2. nu merg pe skate =]]] 3.nu exista 3 =]]]

Întrebări recente