| vladutz00 a întrebat:

De unde au romii si tiganii bani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au nascut cu steaua banilor in frunte, sunt sortiti sa scoata bani din portofel, la infinit.laughing

11 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Vrei să zici "rromi"laughing.
păi ţiganii au bani de la manele, iar rromii au bani de la bunul Dumnezeu laughing.
Da' eu ştiam că rromii şi ţiganii înseamnă unul şi acelaşi lucru laughingthinking

| JeSa a răspuns:

Eu cred că, la ei plouă cu banirolling on the floor

| Ea12345 a răspuns:

DIn furt. Uniitongue

| hândel a răspuns:

De la oamenii pe care-i dau banii afară din casă. Adică, de la fraieri. În momente ca astea-i bine să fii ţigan, că nu te-ar afecta cu nimic măsurile de austeritate implementate de Băse, cădea-i-ar şi sprâncenele de băşit.

Răspuns utilizator avertizat
| Minty a răspuns:

Din acelasi loc ca rrom si rrom ii acelasi lucru.

| DeeDee28 a răspuns:

Din acelasi loc ...pentru ca e tot una daca spui rrom sau rrom happy

| vladutz00 explică:

D am gresit, m-am incurcat, dar in afara de asta?

| nestlebaby a răspuns:

Fura de rup laughing

NOname
| NOname a răspuns:

Ii tiparesc noaptea, ca sa-i cheltuiasca ziua. laughing

De ce crezi ca economia tarii e la pamant?! oh go on rolling on the floor

| ProjectJackpot a răspuns:

@Vladutz00, ti-e teama ca @gaylordfucker are mai multi bani ca tine? Lasa ca-i impartiti voi ca doar sunteti iubitiwinking. Totusi, nu mi-ai raspuns la intrebarea aia "esti nigga-ul lui @gaylordfucker?"...

Întrebări recente