| Tactu a întrebat:

De unde vin bășinile? Cel mai detaliat răspuns primește fundiță.

26 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Din fundul tău.

| Dash a răspuns:

Din revista Terra Magazin

| Fiction a răspuns:

Din padurea cu sconcsi.

| LaughOutLoud a răspuns:

Din

TINE! ..Cand iti vine sa tragi una aprinte un chibirit si punetil in dreptul fundului. Daca te-ntreaba mata nu eu ti-am spus sa faci asta.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Din pisici.

| RubikSD a răspuns:

Vin dintr-un univers paralel, de unde, practic in orice moment in care se produce o explozie sau un cutremur se propaga o mica parte din el in fundul fiecarui om (deci daca nu ar mai fi atat de multi oameni, fiecare ar primi o doza mai mare de "explozie" si s-ar umfla ca un balon... In unele cazuri ss-ar putea sparge!)

STIINTIFIC vorbind: Intr-un univers extrasenzorial, in momentul in care se produce o extorsiune in interiorul materiei bioenergetice care compune respectivul spatiu- prin o forta centri gravitationala proportionala cu numarul populatiei se transmite o a milioana parte din explozia intergalactica!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din capul tău ăla plin de ...idei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din america

| W3R4 a răspuns:

Daca vrei un raspuns stiintific, besinile sunt de fapt gaze, pe care corpul le acumuleaza din mancare sau bauturi...
Iar aceste gaze trebuie eliminate... daca nu faci BUM! laughing
(glumesc)

| Sindy02Marty a răspuns (pentru W3R4):

Categoria este Trivia/Amuzante

| W3R4 a răspuns (pentru Sindy02Marty):

Asa,si ce propui?

| DarkBlood32 a răspuns:

Din România.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din fund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate persoanele au gaze pe care le elimina prin eructatie (ragaiala) sau prin rect. Oricum, multe persoane considera ca au prea multe gaze cand de fapt cantitatea de gaze este normala. Majoritatea persoanelor produc aproximativ 1-3 litrii de gaze pe zi care sunt eliminate de aproximativ 14 ori pe zi.

Gazele sunt formate in pricipal din vapori fara miros-dioxid de carbon, oxigen, nitrogen, hidrogen si uneori metan. Mirosul neplacut al flatulentei se datoreaza unor mici cantitati de gaz care contin sulf, gaz produs de bacteriile care se gasesc in intestinul gros.

Desi prezenta de gaze este obisnuita, poate sa fie inconfortabila si jenanta. Cunoastera cauzelor, modul de reducere a simptomelor si tratamentul poate aduce o imbunatatire a starii majoritivatii persoanelor.

| iKeel a răspuns:

Din fund.

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Din popouhee hee Cand tragi o basina popoul se sparge si se va auzi cam asa:
BUM!

| LikeACandyxD a răspuns:

Din fund. Am mai multe de zis despre acest subiect. Dar altadata

| Ovidiu11 a răspuns:

Din creier

| BogdaneluluI a răspuns:

Din Spatiu(dintre fese).
Sunt de fapt seminte de zombie pulverizate ce explodeaza cand sunt sub influenta alcoolului etilic si sace se dizolva in supa cu galuste la o templeratura de -0, 00001gradeKelvin.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Besinile sunt niste bule de aer care de fapt nu sunt bule de aier. intelegi sau vrei mai mult?

| FlameHaze a răspuns:

Din fasole.

| jeann a răspuns:

De la Cotroceni

| 123branzapute123 a răspuns:

E ragaitul care o ia in jos

| StrumfLala a răspuns:

Ele vin din creier.
Trec prin ochi, ajung in gura, dupa in fund.Cand ajung in fund ele rostesc o formula magica de genul : Sessam deschide-te si dupa ies.
*Redbull le da aripi!happy :p

| Katherine12 a răspuns:

Din gaura neagră.

| Efzy2 a răspuns:

De acolo.

Întrebări recente