| Speed99 a întrebat:

Deci bai, actorilor si actritelor de tenelovele, ca alt cumva nu am cum sa va zic, restartam T/A-ul si incepem totul de la inceput diseara la 12:00?
Deja, la unii dintre voi va stiu raspunsurile :
Bless : In nici un caz, eu vreau sa fiu cu Veru pentru totdeauna!
Verutza : Da' ce? Eu iti fac tie pe plac?!
SmileyEsotul(blah blah blah) : Nu! Nu! Ca eu vreau sa continui serialul meu super dramatic!
Styaos : Nu! Eu nu ma despart de exceel.
Ww2expert : Da' cine te crezi tu ma? Ca poti schimba lumea?!

17 răspunsuri:
| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

Daca ar fi posibil! Deja ma plictiseste aceasta categorie, si tot odata ma si enerveaza cand ii vad pe toti ca pun intrebari legate numai de utilizatorii ''populari! happy Mda! oh go on
Press restart button! happy

| єχcєєℓ a răspuns (pentru ăăăăăăăăââââLoâding):

Populari? Dacă ai știi cum e să te bage toată lumea în seamălaughingCred că am ajuns un fel de zeu pe care toată lumea îl admiră și alte din astea.dar nu e așa sunt un simplu om. Când o să realizați odată și vă reveniți?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu cred că sunt aşa de obsedaţi de tine pe cât susţii laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Atunci ce caut eu în toate întrebările? Excel în sus excel în jos. Excel s-a făcut preot. Excel și-a julit mânuța.
Vreau toul ca înainte. Sper că și voi vreți.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Eu nu ştiu cum era înainte. ştiu doar că nu eram eu.

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ma lasi cu texte din astea? Si cu faza '' Dacă ai știi cum e să te bage toată lumea în seamă '' ce vrei sa zici cu asta? Ca numai tu esti special pe acest site si restul sunt egal cu zero!? raised eyebrows Si un zeu...esti pentru cine vrei tu, dar nu si pentru mine. Eu nici nu stiam ca existi pana au inceput astia sa exagereze cu 'intrebari'' despre tine! happy Hai sa fim seriosi. Te vad al naibii de modest... daca ajungi sa zici ca esti zeu

| єχcєєℓ a răspuns:

Eu unul vreau totul ca înainte.Doar pentru că eu am jucat un mic teatru în ce privește relațiile de ce ați început toții cu astea?laughingAm spus-o odată după am terminat.Auzi Speed? Mă tot gândesc ce se va face T/A fără noi? ...va fi plin de întrebări gen?
Undee eștii iubitiulee și mda.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu zic să-l restartaţi.
Veru, Bless, eu zic să vă continuaţi relaţia prin mesaje. Poate nu este la fel de comic, dar dacă chiar vorbeaţi serios (ceea ce mă şi făceaţi să credeţi laughing ) relaţia o să vă ţină şi aşa.
Smiley... - de ce nu o poate continua? Mi se pare reuşită.
Eu nu am zis asta şi nici nu am de gând s-o zic!

| W3R4 a răspuns:

De cate mii de ori trebuie sa zic...eu si Bless doar GLUMIM! E bine?
Nu-l cunos in realitate,nu stiu cum arata,stiu doar ca e din Arad,atata tot!
Vad ca voi o luati in serios.(aici nu ma refer la doar la tine, ci si la restul categoriei, care nu stie de gluma.)
Si nu, n-ai ghicit ce raspuns iti voi da la intrebare, ca nu-s asa de nesimtita cum ma crezi.

| Speed99 explică (pentru W3R4):

Stiu ca glumiti, ce crezi, ca nu stiu de gluma?! Dar voi exagerati! Vorbiti prin pm...

| W3R4 a răspuns (pentru Speed99):

Dar cu ce am exagerat?
I-am zis ceva porcos, sau n-am inteles?
Inafara sa-i zic "cartofior","gogoaşă","morcolvel" şi alte legume şi fructe, nu-mi dau seama cu ce am gresit...

| ww2Totenkopf a răspuns:

Asculta aici! Eu nu iubesc telenovelele!

| Fridăm a răspuns:

Deci...'' fără deci ''. Cred că e a3a întrebare de genu'. Sper să fie ultima, nu să lansaţi o altă modă din asta. (nu o spun în nume de rău şi nici nu ''sar'' pe tine şi'ţi pun pistolul la tâmplă)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pacat ca ei privesc mereu in trecut. N-ar trebui sa-l anunte cineva si pe Ashadow, ca n-a mai intrat de 2 zile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

?*

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Da, chiar vreau sa-l continui.

| SongokuJR a răspuns:

Si crezi ca te va asculta careva? :-si mai bine te muti pe alta categorie, ca aici vorbește degeaba...tot ce stiu ei fac.

Întrebări recente