| Rapture a întrebat:

Deci deci deci. Nu mai rezist. Oamenilor, copiilor, pentru numele lui Jesus ...de ce mama dracului postati chestiile alea numit de voi comicuri precizand si ca sunt nasoale?! Ca specimenul asta (pe langa multi altii): http://www.TPU.ro/......lhdtr-png/ Doamne da'le minte!
Si special pentru voi astia ca doamna/domnisoara data ca exemplu :
1. http://i.imgur.com/bl0MV.gif
... A si era sa uit
2. http://i.imgur.com/qkA0O.gif

13 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Ii chinuie talentul.O fi din cauza caldurii excesive? Trebuie studiat thinking

| Bya132 a răspuns:

@Puțifer, cel mai bun caz- 1 lună, 2!
Uni au cont de o jumătate de oră.

| Bya132 a răspuns:

@Georgiana, dacă vrei să fi luat în serios, nu mai fă glume. DĂ LA SENTIMENT!

| Puţifer a răspuns:

Blackangel. ce vechiul t/a?
Vă logaţi şi voi de 1 lună-2 şi vă credeţi ''jmecheri''. Nu că oi fi eu mai veche la t/a, dar vorbesc în general, pentru toţi cei care spuneţi de ''vechiul t/a'' şi nu sunteţi logaţi nici de 1 an.
Mai lăsaţi-vă frate de '' boşş ''-imea voastră, că aţi poluat t/a-ul mai rău ca d/s.

| Puţifer a răspuns:

@Bya, spuneam cu aproximaţie, dar îmi place varianta ta mai mult.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Să păstram un moment de reculegere pentru vechiul T/A.

| BruneTTe a răspuns:

Pai ei sunt constienti ca desenele lor nu sunt bune de nimic dar ei spera ca daca spun pana si ei asta, ceilalti de pe TPU o sa le spuna o vorba buna, o sa-i incurajeze. Ca nu se intampla asta.e alta povestelaughing

| Rapture explică:

@Mrocks
Fii binecuvantat...

| F13Meteor a răspuns:

Si pe mine ma streseaza copiii astia adusi de berze angry

| BadLuckBryan a răspuns:

Ultima e baza!rolling on the floor

| Kittynika a răspuns:

Plin de copii care se plictisesc, e varza site-ul
Foarte tare ultima pozarolling on the floorlaughing

Pe mine ma dispera mai mult aia care dau un raspuns la repezeala dupa intreaba FUNDA?, le dau stupid fara sa ma mai gandesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băi copiii[sau cu câţi "i" s-o scrie, mi se rupe oricum]@Georgiana vroia să vadă răspunsuri despre comicurile copiilor distruşi de pe site, nu despre pozele pe care le-a postat, cred că ştia şi ea că sunt amuzante pozele!

Întrebări recente