| anonim_4396 a întrebat:

Deci, dupa cum spuneam, azi va aparea romanul.
In primul rand, Adminilor, va rog frumos sa nu il stergeti sau sa il mutati la Literatura, pentru ca locul lui e aici, la T/A.

Prima parte e destul de lunga, ca am hotarat sa o impart in 3 capitole, ca nu fie plictisitor.
Personajele principale sunt :

-Ashadow
-Eu
-exceel
-STYAOS
-Ani
-Speed

ROMANUL DRAGOSTE IMPOSIBILA
Partea intai, capitolul 1: Regatul T/A.

Regatul T/A, un loc minunat, AMUZANT si placut si nu mai continui pentru ca descrierea e plictisitoare. El se imparte in 2 regate mai mici : Regatul Finetti si Regatul Nutella. Din pacate, ele au fost mereu in razboi. Cine a inceput nu se stie, asa ca sa nu ma intrebati.
Peste Regatul Finetti domneste Regina Queen. Ea are 3 copii : exceel, Speed si fataDiferitaUNICA. Palatul lor imens, impunator, starneste aproape mereu frica Nutellistilor.
Regele Regatului Nutella este Fr33dom, care are 4 fiice : STYAOS, Pisica obsedata, SmileyestesotulmeusecretLOL si Ceade12Ani. Fr33dom nu si-a lasat NICIODATA fiicele afara din castel. De ce?! Nimeni nu stie.
Queen si Fr33dom sunt dusmani de moarte, dar de ce, iar nimeni nu stie. Poate ca, in timp ce Queen, care e femeie, lupta in razboi, iar Fr33dom, care e un las, sta mereu in castel, lasa de gandit.
Niciodata nu a fost vreun semn care sa arate ca cele 2 regate vor pace, dar iata ca, viitorul ne va rezerva surprize.
Va urma...

Totul intra in actiune abia din capitolul 2. Primul e mai plictisitor, dar nu puteam sa trec peste.

55 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Ai menționat că Ashadow e personaj principal dar nu apare în prima parte.Să fie el oare amantul lu" tanti Queen?thinking

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Este prima parte. Apare in prima parte, care e impartita in capitole.

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

O haide Exceel, nu mai incxerca sa ne desparti, ti-a trecut vremea, incearca sa te resemnezi...

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Când am dat răspunsul nu știam că ești împreună cu eahappy

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Aud un "scuze"?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Ai băut iar ceva? Eu nu aud nimic.

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Hei,alcoolul meu n-are nicio legatura cu faptul ca esti tu surd.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Hai că mi-a plăcutlaughingCând ești beat mă faci să râd cu tine. Când ești treaz mă faci să râd și cu curul de tinerolling on the floor

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Huh,cand esti obosit e usor sa te fac sa razi.Dar de data asta cred ca esti extenuat ca vad ca ai inceput sa ma si complimentezi.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Nu mai pot frate mă dor oasele, capul îmi bubue vreau să mă pun în pat să dorm și asta am să li fac.Noapte bună, vise plăcute și ce mai vrei tuhappy

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Pfft. laughing

De amant de-ăsta crezi tu că am nevoie?!
Ce să fac cu el? Să-i plătesc băutura? laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Un băiat când e beat e ușor de pus la punct.În acel moment de abia se ține pe picioare și dacă tu îi dai o palmă adoarme.Și-o va plăti singur că acum lucrează la o companie gaylaughing

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

No, ăsta când e beat face pe deşteptul şi refuză să se ridice de pe jos... Mai şi insistă că face asta intenţionat. : |

Lucrează la compania aia de mult, dar mereu vine fără nici un ban. Cred că lucrează din plăcere.hee hee

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor
Și nu te deranjează că te înșală? Nu doar cu băieții acum e cu Unicalaughing

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Cum, tu nu ştii povestea?! Mă dezamăgeşti.

Eu şi Ashadow am fost căsătoriţi (şocant, ştiu), apoi, Unica, după ce ai ales-o pe Miku în locul ei, s-a enervat şi mi-a zis că o să se dea la Ashadow până îl "cucereşte" ca să îţi facă ţie în ciudă. laughing Apoi i-am spus că nu e nevoie, că i-l dau ei, apoi am divorţat de el şi s-a recăsătorit cu ea ^3^.

Sfârşit. laughing

(I'm the only one that is single! >3< I feel so special. day dreaming )

| suităr a răspuns:

Euu ma voi furisa din castel devil

| anonim_4396 explică (pentru suităr):

Nu, nu tu.

| suităr a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ce alte chestii malefice fac?happy

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa, deci eu ma furisez!

| Speed99 a răspuns:

De ce nu le-ai unit macar pe primele 2?!

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

Era prea mult de scris. Al doilea capitol e mult mai lung.

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci fa-l pe al doilea mai repede.

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

SA raspunda cei foarte importanti mai intai.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Slabut,nu se compara cu Greuceanu.

| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

Primul capitol e mereu plictisitor.

| Fridăm a răspuns:

Eu şi Queen duşmani de moarte?laughing
Şi încă ceva...I'm not coward.

| anonim_4396 explică (pentru Fridăm):

Arrgghh, te voi mânca de viu. laughing

PS: Nu aveam nici cea mai mică idee că eşti băiat.

| Fridăm a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine nu...o să'ţi rămână oasele între dinţi. Plus că eu sigur plănuiesc ceva de nu ies din castel, şi nici fetele nu mi le las afară devil.
PS: Dar ce credeai că sunt?

| anonim_4396 explică (pentru Fridăm):

Adică... Stai singur toată ziua în castel cu fetele tale şi nu le laşi să iasă deloc deloc? PEDOFILULE!

PS:... Fată, duhh!

| Fridăm a răspuns (pentru anonim_4396):

Facem planuri malefice, măi. Nu te gândi la prostii! De unde ştii că suntem doar noi?

PS: Mie mi'e indiferent...pe aici pot fi orice vreţi voilaughing.

| anonim_4396 explică (pentru Fridăm):

Planuri malefice? Asta m-a făcut să mă gândesc şi mai mult la prostii. >3<

PS: Deci, deci... Poţi fi o... îngheţată?! (Nu ca să te sug/ ling, ci ca să ai un băţ în cur.)

| Fridăm a răspuns (pentru anonim_4396):

Yep. Planuri malefice. Bicăz aim dă bed uan.
PS: Am zis orice, nu? Bine, orice, atâta timp cât nu întrece limita bunului simţ...laughing

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Fain.Credeam ca va fi plictisitor dar e destul de tare. Buna treaba! happy

| anonim_4396 explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Multumesc. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ştiu ce se va întâmpla.

Ashadow probabil face parte din regatul Nutella (Ai uitat să menţionezi) iar tu, o Finettistă, te îndrăgosteşti de el, iar el de tine, voi veţi trăi o iubire imposibilă, apoi cele două regate o să se împace, iar eu probabil mă voi căsători cu Fr33dom.

Sfârşit.

Am ghicit sau nu?hee hee

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu.

| αɴι28 a răspuns:

Eu ce rol voi avea?

| anonim_4396 explică (pentru αɴι28):

Am mai zis odata. Principal.

| αɴι28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Haide,pune nextu ca de nu iti daua foc la casa/masina/bicicleta, la orice!*privire sadica*

| anonim_4396 explică (pentru αɴι28):

NU acum! Nici toate personajele principale n-au raspuns la primul, si tu vrei sa-l pun pe-al doilea?
P.S.:Nu ma poti obliga.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Abia astept sa apr si eou.

| mia100خوبصورت a răspuns:

Eu nu apar?

| Unniique a răspuns:

Şi. când postezi capitolul II?

| anonim_4396 explică (pentru Unniique):

Cand va veni vremea. Nu stiu cand va veni vremea.

| Unniique a răspuns:

Eu o să apar? Pentru că atunci când ai postat cine mai vrea să apară, bla bla bla, am răsp. :3

| anonim_4396 explică (pentru Unniique):

Si cu vreo 5 raspunsuri inainte sa raspunzi tu la intrebare am zis ca NU mai sunt locuri.

| Unniique a răspuns (pentru anonim_4396):

Agh laughing

| anonim_4396 explică (pentru Unniique):

Soarta.

| Unniique a răspuns (pentru anonim_4396):

Agh laughing Scuze, am nu-uită. Mă face să omit NU-urile când citesc.

| anonim_4396 explică (pentru Unniique):

Eu cateodata pun nu cand nu trebuie. Asta ce o mai fi?!

| Unniique a răspuns (pentru anonim_4396):

Nupuscândnutrebuie-ită!

| anonim_4396 explică (pentru Unniique):

rolling on the floor Fa-te doctor. Ti se potriveste.

| Unniique a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi. Când o să ajung un medic de succes o să te consult gratis!

| anonim_4396 explică (pentru Unniique):

Merci! happy

Întrebări recente