| MyChemicalRomance a întrebat:

Deci...eu ca o fata normala, ma uitam la niste clipuri cu rostii pe youtube, si am dat peste ceva ec mi-a traumatizat copilaria, onoua Talenthata : http://www.youtube.com/watch?v=PH9_cjTcdis&feature=relat ed...lol vere, ce :-& :-&:))

Răspuns Câştigător
| Serena1993 a răspuns:

Ala ce dkgfdjkghdfjk face mah acolo?laughing
ai de steaua si de zilele lui.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LastChance a răspuns:

Cred ca asta se marsupiază numai cand se gandeste la Giastin Bibăr.

| Lisa a răspuns:

Deci e la OTV... ce te miri asa...
*troll face*

| PastilăBă a răspuns:

Auuu corneeea!
Am surziiit! x_x

| MyChemicalRomance explică:

Prosti* ce* o noua*...bwa frate... tastatura asta e de vina big grin

| gzbtch a răspuns:

Aaaa ced ca mi-am pierdut auzul de la atata prostime.

| acadeauacusurprize a răspuns:

Mai bine asculatam biberon decat p asta cu marian valorosu laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vecheeeee...pff, cred ca trebuie sa consult un medic ORL. De ce am dat click, de ce doamne?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te surpride? nu stii ca cine se aseamna se atrage?

| Lory33 a răspuns:

Ce zic aia acolo?! mai bine stateau acasa decat sa se faca de rusine!