| allynna17allynna a întrebat:

Deci eu chiar nu inteleg care e faza la aceasta reclama http://www.youtube.com/watch?v=Z0_IYMlHxMU poate ma lamureste i pe mine cineva.

ofer funditSa:D

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Acel copil va fi viitorul Mihai Bendeac de astăzi, acea reclamă vrea să arate că Bendeac de mic copil făcea lumea să râdă.

4 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Acolo e o femeie care naste!

| ViseMaicăVise a răspuns:

Ideea reclamei este ca la Bendeac s-a cunoscut talentul de comediant de la nastere ("Nascut pentru comedie")

| Realtuning a răspuns:

Faza este ca in reclama arata ca Bendeac s-a nascut pentru Comedie. bebelasul este Bendeac

| Alexandra_5902 a răspuns:

Bendeac face lumea sa rada de cand s-a nascut. E un talent natural. Asta e ideea.