| anonim_4396 a întrebat:

Deci iar fulgeră și tună și plouă...mai lipsește să dea grindina! Ce să fac să închid pc-ul sau să îl las așa?

35 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns (pentru Crâstoşelul):

Hai aici. E furtună de la amiază. Vreme numa' bună de stat pe afară(am fost deja să ''testez'').

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Furculingură):

Miku deja trăiește aici cu noi. Vroiam să știu în ce condiți ați trăit voihee hee

| MrCepheu a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Voi

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Vad ca te deranjeaza asa ca incearca sa-ti imaginezi o ceapa schizofrenica cu ochi de veverita smug asa, ca cadou de ziua copchilului

| laur4ever a răspuns:

Ghinion! Eu zic sa il inchizi cine stie cum explodeaza! laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

Întrebări recente