| CastorR a întrebat:

Deci la alta intrebare (http://www.tpu.ro/......og/)cativa dintre ei au spus ca ma urasc...
De ce?
Care zice ca eu is iustinel?!?!?!
NU-I ADEVARAT!

17 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

A wild n00b appears!
Muflă uses "Huo"
...It's not very effective sad

| giuly a răspuns:

Iustinel = insulta (iusinel citeste probabil asta in timp ce'si taie venele cu o rigla)

Si mie mi-a placut raspunsul tau. ti-am dat folositor chiar, mi s-a parut cea mai misto gluma.
Si vezi tu, prietene, daca ai zis ca ma urasti, Basescu s-a logat pe toate cele 20 de conturi de TPU pe care le detine si urmareste sa iti faca viata un calvar.

| giuly a răspuns:

Esti iustinel.

| giuly a răspuns:

I'auzi ce zice Nobody!
Asule, ma faci grasa? waiting

| giuly a răspuns:

Asul e iustinel, after all.

| giuly a răspuns:

Am inteles, lingurare. Esti iustinel, nu'i novoie sa insisti.

| giuly a răspuns:

Asul knows best

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

@giuly
am cautat troller pe net si am gasit doar asta:
http://3.bp.blogspot.com/......r+T4-M.jpg

| NOBODY a răspuns:

@giuly
alea două kile de untură şi patru zăci dă chintale de ceară nu le pune în calcul

| Sconcsiş a răspuns:

Eu nu zic că tu eşti iustinel, da când zici de giuly, normal că sar toţi. E ca şi cu Kazimir. Toţi distruşii: "Pe Kazimir" numa fiindcă el gândeşte şi pe ei îi mâncă ăhăm

| αηηα a răspuns:

Deci cand spui ca nu esti iustinel sa stii ca minti...

Primul pas este negarea, so...

| CastorR explică:

Pai,care cred in continuare ca eu sunt iustinel sa se uite putin la intrebarile mele...

| CastorR explică:

NU sunt iustinel!
Panarame ce sunteti!

| CastorR explică:

Doamne,Doamne,n-as vrea sa jignesc dar,
"Mare e gradina lui Dumnezeu"!

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Iustinel laughing