| Clannad a întrebat:

Deci, ma retrag o saptamana de pe TPU happy

La revedere! Stiu ca o sa va fie dor de mine sa va mai injur oleacawinking dar ma intorc eu, nu scapati de mine happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înjuri cel mai frumos de pe site!

15 răspunsuri:
| Mişaaa a răspuns:

Di ci? :3

| Piuliță a răspuns:

Ok, te asteptam cu mare drag >big grin

| Puţifer a răspuns:

Unde fugi? :-l

| Musique a răspuns:

Oh,iubire. deja ma apuca dorul de tine. sad

| Bogdanux a răspuns:

Sunt convins...

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

*il doare in cur*
du'te dr*cu si nu te mai intoarce!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.De acord cu Prajiturica;
2.Ce ne zici noua?
3.Macar de ai sta 2-3 ani...

| Budincăă a răspuns:

Du'te dr*cu si nu te mai intoarce.O.o

| lullucus a răspuns:

Vroiam să te înjur, dar ţi-am văzut nick-ul. Păcat că pleci...dar bine că te întorci.

| Hasss a răspuns:

Du-te invartindute duceateai dupa mamaie laughing sa numai vi la bulau sa ramai rolling on the floor

| Yep a răspuns:

Dragi useri noi,
Terminati cu prostiile astea si nu mai incercati sa pareti cool,voi nici macar nu stiti cine a fost Clannad,ce user amuzant a fost odata,in plus, intrebarea asta nu se compara cu altele de-ale voastre, so...
Nu judecati pe altii inainte sa va uitati la voi.

| 84738493 a răspuns:

Drum bun! Desi si mie mi-ai comentat urat la o intrebare si eu ti-am comentat la una...Ti-am citit intrebarile...De ce nu mai esti user-ul amuzant ce ai fost?

Apache
| Apache a răspuns:

Deja mi-e dor...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bine, bre! Distracție plăcută acolo unde vei merge.
Te aștept să revii ca să mă mai alinți cu înjurăturile tale lumești.
Pa, pa.