| anonim_4396 a întrebat:

Deci ma scuzati enorm pentru greselile de ortografie.
---------------------------------------------------
Povestea - Racoczy Marsche partea II
La usa erau Katal1n Wodzinski, si Mad Potato Chopin, sunt doi frati dar cu nume de familie diferit din cauza ca tatal lor Fredech Chopin era despartit cu mama lor Maria Wodzinski si ei au decis sa-si pastreze numele de familie respective. Katal1n era un violonist nu-i placea pianul din cauza ca o iubea mai mult pe mama-sa, Mad Potato Chopin la fel nu a ales pianul, el era arhitector. Acestia au venit sa ma vada ce fac fiindca cand erau copii veneau des la noi fiindca tatal lor era prieten foarte bun cu bunicul meu. I-am invitat si pe ei la un ceai si au intrebat cine este acea frumoasa diva, le-am spus ca ea este o colega veche de a mea. Ei cu deradere au intrebat :
- Inca nu va casatoriti?
- Nu, raspuns-am eu cu rautate.
- Inca o gluma de asta si va dau afara, zambind malefic am spus.
- Hai da nu te agitat atat, am glumisem doar, spus-au ei.

Ei se duse peste 3 ore si ea spus :
- Buni prieteni mai ai si tu, spuse ia cu ironie
- Stiu c-as buni, dar nu mai am altii din pacate.
-Gata, e ora 24 hai la culcare, maine dimineata mergem la cimitir, apoi vedem ce facem, spuse ea
- Dasuki? intrebasem jenat eu.
- Ce? interoga ea.
- Nu vrei sa ramai cu traiul la mine? m-am inrosit ca racul.
- Da de ce nu? ai o casa si o curte cat un oras de mare, imi place aici, spuse ea cu un fel de bucurie amestecata cu un fel de rusina blanda.
- Gata, la culcare, spus-am eu.

Eram foarte fericit ca ea a acceptat sa traiasca cu mine insa nu o iubeam ca pe o femeie o iubeam ca pe un prieten foarte bun si nu o voiam de sotie. In gand imi vorbeam : O, bunicul meu Franz, ce trebuie sa fac acum, n-o iubesc ca pe-o femeie, o iubesc doar ce pe o prietena. Ziua urmatoare Katal1n imi propuse sa iau parte la concursul clasicismului din Ungaria, desigur ca am acceptat propunerea, peste 7 zile incepuse concursul si il castigasem cu premiul mare. La concurs o intalnisem pe membrul juriului Depress Rossini care era cantareata de opera, ea imi spuse ca i-a placut interpretarea si ca i-ar placea sa vorbeasca cu mine in patru ochi. Cand am auzit spusele ei am ramas socat, ea mi-a spus ca vrea sa se casatoreasca cu mine, si ca ma iubeste inca de foarte demult, cand am auzit aceasta am ramas foarte mirat dar totodata si incantat fiindca Depress era foarte frumoasa si imi placea si mie de ea, dar cum trebuia sa procedez nu stiam fiindca nu stiam daca Daisuki ma iubeste si nu am voit sa-i ranesc sentimentele, am invitat-o la mine acasa la un bachet onorabil pe Depress, la bachet erau prezenti foarte multi oameni celebri precum, generalul Endoryus si Killy erau numiti cuplul de aur al Ungariei, aristocratii Freaky si Zombisor care de asemenea erau casatoriti.
Si cantareata de estrada Imperatrix GAGA care a venit sa ne cante. Toti erau intrigati, deoadata generalul Endo intraba;
-Ma micule Liszt unde iti e a ta sotie.
- Eu sunt a lui sotie, spuse Depress
Eu tacusem.
- Atunci bine exclama Endo, ia canta ceva ostasesc,
- Bine, spusem eu, am adus notele bunicului meu Franz Liszt unde erau rapsodiile ungare si o luasem pe a 15-a "Racoczy March ".
- Hai ca-i buna!, exclama Endoryus.
Insa am observat ca Daisuki nu mai era an camera, eram putin speriat, am terminat si m-am dus sa o caut... VA Contiunua, sper ca v-a placut, ca mie mi se pare putin plictisit
oare. spuneti-mi daca trebuie s-o continui sau nu.

25 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

"spuse ea cu un fel de bucurie amestecata cu un fel de rusina blanda.

- Gata, la culcare, spus-am eu. " Eram ceva gen uuuu...cand ai trecut mai departe eram doar "Meh..."

BTW Freak si Zombisor- Say what?
M-ai omorat laughing!

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Asta se numeste efectul neasteptariihee hee

| LePotato a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Ti-a placut? sper ca ai citit si prima parte.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Da.
Razi tu.
Ca tot eu sunt aia care sufera.
Auzi la el, l-am cerut de barbat.
Ptuu.

| LePotato a răspuns:

Mi-a placut prima parte

| Suck a răspuns:

Iar am citit finalul. Continua te rog.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Multumesc, imi esti drag.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper sa nu te indragostesti de mine.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Ai grija, ca pot si asa ceva laughing

| Copac13 a răspuns:

Eu nu-s

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Copac13):

Nici eu nu-s

| Copac13 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Avem ceva in comun

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

O sa apari iti promit doar nu plange terog. pur si simplu nu te stiu tare bine.

| anonim_4396 explică (pentru Copac13):

Tu ai aparut in povestile mele trecute.

| Copac13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eeee da eu am fite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar am ajuns sa fiu cuplata cu tine straight face.
Data trecuta MadPotato te-a pus sa ma saruti si dupa aia sa ma omori, acum eu te cer de sot straight face. Chiar ca sunt fermecatoare.
Si Killeroiu a spus asa.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Hey, pssst, fata vrei niste iarba?

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Nu,multumesc.
Tocmai am venit de afara... Acum 4-5 ore rolling eyes...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaa, adica eu dispar si tu nu vrei sa continui? Ma pui nasa la nunta ta cu Depri da? Eeeee love struck

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te pune paznic la portile iadului, vreeeei? smug

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu pot la porțile raiului? Vrei în rai? O palmă păstă ceafă și ești binevenit. Dacă vin bunăciuni, o vizită în dormitoru' meu. smug

| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Nu.
Tu ai voie la Glina, la groapa de gunoi.

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bun și acolo. Cu cât se plătește?

| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Nu stiu, frate laughing ca nu lucrez acolo.