| n3xt a întrebat:

Deci pe şamponul meu arată un ochi mic tăiat.
Ca şi aici, dar în loc de telefon era un ochi.
http://storage0.dms.go4it.ro/......mobile.jpg

Mă rog, ce să însemne asta? Să nu mă uit la şampon? Eu m-am uitat la el. O să mor? :(( Mi-e frică. Vă rog să mă ajutaţi.

Răspuns Câştigător
| Enigmă a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, dar din respectul pe care ti-l port iti dau voie sa alegi:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Dumnezeu sa te ierte.

36 răspunsuri:
| deeutzy a răspuns:

Ochiul ala taiat inseamna ca trebuie sa ai grija sa nu iti intre sampon in ochi

| bella1998 a răspuns:

Inseamna ca samponul este periculos pentru ochi si ca nu e voie sa iti intre in ochi.

| Adeelina a răspuns:

Interzis-telefoane mobile, nu ai voie sa torni pe telefon credk., ce stiithinking sper ac te'am ajutat Fundaabatting eyelasheslove struck?

| anastasiiiiiiiaaaa a răspuns:

Da... ai sa mori spanzurat! straight face

| x3_3130 a răspuns:

nu,nu inseamna ca nu ai voie sa te uiti la ellaughing
inseamna ca daca iti intra in ochii nust ca patesti...
stai linistita nu ai sa morioh go on

| Cxxx a răspuns:

Doamne fereste cum poti mai copilule sa gandesti in halul asta cata prostie poate sa zaca in tinestraight face
Cum ma sa mori daca te uiti la sampon straight facestraight facestraight face
Deci nu pot sa cred cat am putut sa rad doamne fereste
Sunt socata ce specimene exista prin Romania asta rolling on the floor

Întrebări recente