| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Deci pentru ăștia mai populari de pe T/A aveți „ curajul " să lăsați link-ul de la profilul de facebook ( Verutza97, єχcєєℓ, Ayako, ww2EXPERT, Naяutσ, Speed99, RECTIFICATORUL, Ani28IsBack1, Bless - pe tine te luăm pe scurt, Bia001; Îmi pare rău dacă v-am ratat pe vreunul popular sau cam așa ceva )

Răspuns Câştigător
| Bia001 a răspuns:

Pai, as vrea sa til dau... dar, pentru ce iti trebuie. aici suntm anonimi, nu stiai?

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Bia001):

Păi chiar nu îmi trebuie facebook-rile voastre, doar eram așa curios să văd cum răspundeți, bine deja lucrurile devin ciudate la comentări straight face, îți dau ție funda, ai fost cea mai „ înțeleaptă"winking

40 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

1)Ce caut eu printre ăia populari?
2)Chiar sunt singurul care n-are facebook?

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru єχcєєℓ):

1) Pentru mine ești printre populari big grin
2) Tragic sad

| MIRUNAmyra a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu esti singurul fara facebook, bine eu am, dar intru din an in an deci mda.Si da esti popular.

| Bia001 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Serios? n-ai cont de facebook?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

De ce e tragic?! Poate pentru ca el este printre acei oameni care au deschis ochii la realitate.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru anonim_4396):

Dar cine a zis că cine are facebook nu are parte de viață socială, parte de călătorii, experiențe inedite, pentru mine facebook-ul e ca o hartă care îmi arată cum petrec prieteni și ce aș putea face și eu. Pentru tine un dislike tongue.

| zurick a răspuns (pentru єχcєєℓ):

N-ai facebook?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru zurick):

Nu...

| zurick a răspuns (pentru єχcєєℓ):

De ce?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru zurick):

Nu vreau să-mi fac.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Lasa-l asa, ca un dislike, OK?

| Bia001 a răspuns (pentru suităr):

Ii un cont gasit la intamplare nu?

| suităr a răspuns (pentru Bia001):

Nup straight face

| Bia001 a răspuns (pentru suităr):

Auuu, doar glumeam...

| suităr a răspuns (pentru Bia001):

Nu-i nimic, sunt obisnuita happy

| ww2Totenkopf a răspuns:

Ce ii ala facebook?

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru ww2Totenkopf):

Coperta la o carte sauuu o rețea de socializare.

| Ayako a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Cum sa nu stii? https://www.facebook.com/adolf.hitler?fref=ts si el are facebook. :))

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Stiu ce ii, dar nu imi fac cont pe asa ceva!

| SmartLier a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Mai nou daca nu ai facebook inseamna ca nu existi.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru SmartLier):

Nu,inseamna ca am ``viatà``

| SmartLier a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Pe romaneste da.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru SmartLier):

Mie mi-a zis una: "No Facebook, no life", la care eu: "Mi-e milă de tine!"

| ßσьσсєℓα a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Cum nu stii? Imposibil. Oamenii din ziua de azi happy. Ce ii aia Facebook...

| Fridăm a răspuns:

Puteai să spui să încarce o poză cu ei pe imgur tongue. Poate suna mai tentant.

| W3R4 a răspuns (pentru Fridăm):

Eu am pus odată poza mea. smug

| Fridăm a răspuns (pentru W3R4):

Am fost pe fază şi am văzut'o smug.

| W3R4 a răspuns (pentru Fridăm):

A da?hee hee
Doamne, şi eu care mă aşteptam la critici în ziua aia, gen: "Doamne, de ce nu eşti machiată!?" sau "Ce ochi mari ai! O.O"

| Fridăm a răspuns (pentru W3R4):

Nu. Din partea mea, cel puţin. Îţi stă bine fără machiaj şi cu ochi maritongue.
Am văzut că unii ţi'au spus că e ''fotoşopată''.

| W3R4 a răspuns (pentru Fridăm):

Mersi! ^^
Da, de unde fotoşopată?
şi spre rusinea mea, habar n-am să lucrez în Photoshop...la câte unelte are, îmi fug ochii în toate direcţiile. laughing

| Ayako a răspuns:

Imi place lista cu cei populari. laughing

| Seducatorul a răspuns:

NO Facebooki!

| αɴι28 a răspuns:

Hinteresant.Adica,chiar crezi ca fac ce-mi zice unu' de 2-3-4 zile intrat?

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru αɴι28):

2-3-4 zile intrat unde?; Că eu am intrat în multe locuri.

| αɴι28 a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Pe T/A.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

>sad
Tu stii de cat timp sunt eu pe T/A?
Reao!

| TheKillerOfKillers a răspuns:

M-ai ratat dar nu prea cred ca sunt asa de popular... Deci : Daca nu m-ai pus in lista inseamna ca nu trebuie sa la linkul big grin

| Crâstoşelul a răspuns:

Să-mi *** o palmă, îmi vine să-i arunc pe toţi ăia enumeraţi şi pe tine de pe bloc.

Întrebări recente