| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Deci pentru ăștia mai populari de pe T/A aveți „ curajul " să lăsați link-ul de la profilul de facebook ( Verutza97, єχcєєℓ, Ayako, ww2EXPERT, Naяutσ, Speed99, RECTIFICATORUL, Ani28IsBack1, Bless - pe tine te luăm pe scurt, Bia001; Îmi pare rău dacă v-am ratat pe vreunul popular sau cam așa ceva )

Răspuns Câştigător
| Bia001 a răspuns:

Pai, as vrea sa til dau... dar, pentru ce iti trebuie. aici suntm anonimi, nu stiai?

40 răspunsuri:
| zurick a răspuns (pentru єχcєєℓ):

De ce?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru zurick):

Nu vreau să-mi fac.

| suităr a răspuns (pentru Bia001):

Nup straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Lasa-l asa, ca un dislike, OK?

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Bia001):

Păi chiar nu îmi trebuie facebook-rile voastre, doar eram așa curios să văd cum răspundeți, bine deja lucrurile devin ciudate la comentări straight face, îți dau ție funda, ai fost cea mai „ înțeleaptă"winking

| Bia001 a răspuns (pentru suităr):

Auuu, doar glumeam...

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru SmartLier):

Mie mi-a zis una: "No Facebook, no life", la care eu: "Mi-e milă de tine!"

| Seducatorul a răspuns:

NO Facebooki!

| suităr a răspuns (pentru Bia001):

Nu-i nimic, sunt obisnuita happy

| ßσьσсєℓα a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Cum nu stii? Imposibil. Oamenii din ziua de azi happy. Ce ii aia Facebook...

Întrebări recente