| anonim_4396 a întrebat:

DECLAR RAZBOI: noi contra ladyJ http://i.imgur.com/NCR5j.png mwahahaha

17 răspunsuri:
| BoGhDaN a răspuns:

Asa sa faci iti sunt alaturi dar poti sa-mi dai si mie pagina lui LadaJegoasa2

| Musique a răspuns:

Imi place raspunsul taubatting eyelashes

| Rustin a răspuns:

Io is de partea ta
MOARTE Parasutelor!

| Petre a răspuns:

Vezi că ai avut Skype pornit laughing.

| AnneMarri a răspuns:

rolling on the floor al doilea a fost cel mai mortal rolling on the floor

| Reew a răspuns:

I-ai ziso! Bravoo fato! Te sustin!

| DamonsGirl a răspuns:

Te sustin!love struck

| Bastet a răspuns:

O discutie foarte elevata, intr-adevar

| JustMeBăi a răspuns:

La linkul' de la Twitter era cât pe'aci să citesc Simona Senzual.

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

@franzela asa ma cheama pe minebig grin doar ca e san si inca 4 litere laughing

| JustMeBăi a răspuns:

Justmeandyou - Simona San-Dero? Ma gandesc la dero si masini cand citesc asta...

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

@franzela nope! laughing dar s-ul e un Sh

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu mai fi malefica ca iti cade rahatu din cur laughinglaughing

Sau: ai sa ajungi tu la mine cand Gaystin o sa se masturbeze cu poza ta in fata. E un mop \:d/.

Răspuns utilizator avertizat
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Distruge-o!

| oanavreacategoriadesprejoculpentrufeteLadyPopular a răspuns:

Esti foarte tare! Te sustin! Bv!

Întrebări recente