| TeChişÎnFreză a întrebat:

Deeci, o ajuta cineva pe fiinta asta? http://www.TPU.ro/......fundita-d/

8 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Interesant. La fel de genial ca vocea lu' Satan în timpul duşului...

| Pralină a răspuns:

Aaa un translator va rog...

| Summer5505 a răspuns:

@Pralină de asta am si eu nevoie

| Anduuu a răspuns:

Si-a cerut scuze mai.S-a grabit si ea, vroia un raspuns rapid! Cat despre Selena Gomez cu doi de "Z". care-i treaba? Si eu am Andu cu 3 de "u" probleme? Vedeti-va de mancarea din farfuria voastra, de gramatica voastra si de inteligenta voastra! Pa, pa!

| Claudiw a răspuns:

Câtă inteligenţă...

| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu o ajut!

| summertime a răspuns:

laughing...Dupa ce ca a facut romana cu femeia de servici isi mai pune si ca nume de utilizator :selenagomezz"(ATENTIE! Cu 2 "Z")!

| Kissymonna a răspuns:

De acord Anduuu,cine sunteti voi mai smecherilor, toti sunt mari zmei si mari pitipoance intre patru pereti, dar in realitate...

Întrebări recente